0
0

Чаванпраш з шафраном Patanjali, 500г

Відгуки:
(4)
  • Виробник: Himalaya Herbals
  • Бонусні бали: 17
  • Наявність: Немає в наявності
342.00 грн.
Повідомити про наявність

Опис

Чаванпраш з шафраном від виробника Патанджали - це аюрведічеськоє загальнозміцнюючий засіб, що піднімає імунітет і позитивно впливає на всі системи організму. Препарат показаний тяжкохворим і людям в післяопераційний період, при сильних інфекціях (і для їх профілактики теж) і онкології.

Чаванпраш «Патанджалі» з шафраном приготований в кращих традиціях Аюрведи. Всі компоненти, що входять до його Складу, вирощені на полях «Патанджалі-йогпітх» - оздоровчого комплексу та науково-дослідного центру з впливу йоги і Аюрведи на організм людини, який розташований на півночі Індії, в Харідварі. Його засновником і керівником є Свамі Рамдев баба, відомий у всьому світі громадський діяч, практик і майстер йоги і Аюрведи, автор понад 40 програм лікування за допомогою йоги і Аюрведи самих різних захворювань, в тому числі й онкологічних.

Чаванпраш з шафраном Патанджали - це унікальне аюрведічеськоє засіб, що надає чарівне комплексний вплив на людський організм: омолодження шкіри, волосся і нігтів, внутрішніх органів; оновлення крові і поліпшення її Складу; виведення з тонкого і товстого кишечника шлаків і токсинів; поліпшення кровопостачання органів і тканин; поліпшення роботи головного мозку; прискорення метаболізму; нормалізація роботи нервової та сечостатевої систем; поліпшення травлення; усунення набряків, швидке виведення застояної рідини з тканин; нормалізація серцевого ритму і артеріального тиску.
 

призначення

Слабкість, відновлення після хвороб, знижений імунітет, запальні процеси в організмі, хвороби дихальних шляхів, алергія, авітаміноз, розсіяний склероз, депресія, стрес, низький гемоглобін, слабкість судин, передчасне старіння, урологічні та гінекологічні хвороби (комплексне лікування), низький гемоглобін, поганий холестерин, схильність до появи пухлин, підвищена розумова і фізичне навантаження, ламке волосся і нігті, знижена потенція і лібідо, гіпертонія або гіпотонія, труднощі в адаптації, проживання в екологічно несприятливих умовах, заняття спортом.
 

активні інгредієнти

Шафран (Crocus). Ця спеція здатна знищувати зростання ракових клітин, вона є тоніком для нервової системи, допомагає від стресу і депресії, є афродизіаком, здатна очищати печінку і нирки, лімфатичну систему і кров. Вживання цієї спеції в невеликій кількості сприяє поліпшенню травлення. Рильця шафрану володіють багатьма цілющими якостями, так як містять каротин, 0.34% ефірного масла, яке включає пінен, пінеол, вітаміни, тіамін і рибофлавін, флавоноїди і ін. У народній медицині застосовують як болезаспокійливий, сечогінний, потогінний, протисудомну і серцевий засіб. Вживають для зміцнення шлунка, поліпшення апетиту, при хворобах печінки, для зняття сильних нападів кашлю, лікування коклюшу. Він очищає нирки і сечовий міхур. Пробуджує радість життя і дає гарний настрій.

Амла (Phyllantus emblica). Допомагає нормалізувати рівень глюкози в крові, підтримує здоров'я серця. В В 100 г. м'якоті плодів цієї рослини міститься в 30 разів більше вітаміну С, ніж в апельсині. Воно зміцнює зуби і кістки, сприяє росту волосся, покращує травлення обмін речовин, підвищує імунітет. Допомагає синтезувати гемоглобін, очищає від токсинів печінку і інші внутрішні органи. Плід надає омолоджуючу дію, нейтралізує і виводить важкі метали і вільні радикали.

Харитаки (Terminalia chebula). Відоме омолоджуючу рослина. Уповільнює посивіння волосся і прискорює їх зростання, позитивно впливає на пам'ять і зір, лікує хвороби легенів і травної системи, діє як м'який проносний засіб, покращує імунітет і нормалізує травлення. Допомагає позбутися від паразитів, відновити нормальну мікрофлору кишечника.

Бібхітакі (Terminalia belerica). Омолоджуючу рослина з тонізуючим, протиглистовим, послаблюючу дію. Допомагає при цілому ряді хвороб, а також упорядковує високу вата-дошу. Виводить камені з травного тракту і позитивно вплив на всі функції організму.

Бхуміамла (Phyllantus niruri). Рослина, що покращує обмін речовин, а також жовчогінну, загоює, протизапальну, сечогінну. Цікаво, що за допомогою нього лікують як гострий, так і хронічний гепатит, що зустрічається досить рідко Ця трава омолоджує, відновлює і тонізує печінку, а також вона зменшує наслідки негативного впливу на печінку алкоголю, тютюну, наркотиків, хіміотерапії і так далі. Також рослину використовують для лікування різних шкірних захворювань: псоріазу, нейродерміту і екземи та для позбавлення від паразитів.

Виноград (Vitis vinifera). Має антиоксидантні, тонізуючими, що регенерують, поживними. Лікувальні властивості винограду використовуються в наступних випадках: для зниження рівня холестерину в крові, лікування шкірних захворювань, запобігання атеросклерозу, відновлення нервової системи, зниження ризику гормонозалежних пухлин, профілактики серцево-судинних захворювань, варикозному розширенні вен, для поліпшення кровообігу, як дієтичне масло для огрядних людей і діабетиків.
Коричник цейлонський (Cinnamomum zeylanicum). Насіння рослини багаті ефірними маслами, цинком, кальцієм, вітамінами групи А і В, магнієм, натрієм і фосфором. Благотворно впливає на нервову систему. Розслабляє, заспокоює і полегшує ознаки депресії, апатії, надає стан легкості і заспокоєння. Є чудовим засобом для профілактики респіраторних захворювань, в лікуванні фарингіту, затяжного кашлю. Є ефективним устранітель слизу і мокротиння, виводить її з легень і бронхів при астмі, бронхіті. Відновлює правильну роботу травної системи. Усуває симптоми переїдання, відчуття важкості при нетравленні, діарею, метеоризм.

Дашамула (Dashmool). Класичний аюрведичний Склад з десяти лікувальних коренів. Вважається, що в поєднанні надають дуже сильний цілющий ефект. У нього входять: більва, шіонака, Патала, шаліпарна, прішніпарна, Бріхат, кантакарі, Гокшура, агніматхі, касмарья. Покращує стан нейроендокринної системи, регулюючи функцію: щитовидної, підшлункової, вилочкової залоз, наднирників, статевої системи. Надає омолоджуючу дію на організм.

Ашвагандха (Withania somnifera). Збільшує витривалість, підвищує рівень сексуальної енергії, покращує пам'ять, надає сил, живить організм необхідними вітамінами і мікроелементами, зменшує інтенсивність неврозів, зміцнює серце. Використовується як афродизіак і засіб для поліпшення діяльності мозку, має заспокійливу дію, знімає безсоння і хронічну втому.

Тростинний цукор (Saccharum officinarum). Джерело легкозасвоюваних вуглеводів, без яких неможливий синтез АТФ-речовини - джерела енергії в організмі. Необхідний для роботи головного мозку і метаболізму в нервових клітинах, сприяє появі в організмі великої кількості енергетичних запасів. Нормалізує травлення, так як багатий клітковиною. Містить корисні речовини: вітаміни групи В, калій, натрій, кальцій, магній, фосфор, залізо і цинк.

Бала (Sida cordifolia). У перекладі означає «сила». Одне з найбільш широко використовуваних рослин в аюрведою. Призводить до балансу всі три доши, є природним знеболюючим і тоніком, покращує витривалість і імунітет, додає сил організму, лікує ревматизм, очищає кров, оздоровлює шкіру, має омолоджуючий ефект. Допомагає відновитися після хвороби, прискорює загоєння ран і виразок, допомагає при шкірних хворобах, підтримує печінку.

Гудучі (Tinospora cordifolia). Cверхеффектівное натуральне лікарський засіб універсального дії, так як є одночасно иммуномодулятором, антиоксидантом, антисептиком, бронхотоніком, кардіотоніків, анальгетиком і спазмолитиком, а також жарознижувальну і протипухлинним засобом. Гармонізує Трідошу. В традиції Аюрведичній медицини препарат використовується для лікування гострих інфекційних захворювань. Виявляє особливу ефективність в усуненні шкідливих токсичних сполук, як в результаті внутрішньої роботи самого організму, його біологічних отрут, так і з зовнішніх джерел, через несприятливих факторів середовища. Благотворно впливає на систему травлення, покращує апетит. Сприяє нейтралізації підвищеної кислотності шлунка, чим корисний в лікуванні гастриту. Усуває розлади диспепсического характеру, нетравлення, діарею, блювоту, запор, підвищене газоутворення. Лікує інфекції сечовидільної системи, діє як сечогінний засіб. Є афродизіаком. Сприяє відновленню після перенесених захворювань і додає сил організму, підвищує його загальний тонус, зміцнює імунітет. Чи виявиться корисний в терапії пухлинних процесів, як злоякісних, так і доброякісних.

Пунарнава (Boerhaavia diffusa). Важливе тонізуючу і омолоджуючу рослина для нирок. Застосовується для лікування ожиріння. Знімає всі види набряків, очищає кров, зупиняє кровотечу. Є болезаспокійливу і протизапальну засобом. Знижує цукор в крові, є кардіотоніків. Завдяки великому вмісту солей кальцію і алкалоїду пунарнава має сечогінний ефект, підсилює синтез гемоглобіну і усуває застій в печінці. Володіє антизапальні активністю. Одна з кращих натуральних трав для лікування респіраторних захворювань.

Яштимадху (Glycyrrhiza glabra). Володіє антиалергічні властивості, афродизіак, умиротворяє все доши. Застосовується як протизапальний і заспокійливий засіб. Очищає кров, бореться з шкірними хворобами, живить нервову систему, захищає серце, знімає головний біль.

Шатавари (Asparagus racemosus). Виліковує жіночі репродуктивні органи, надає сил, омолоджує організм, нормалізує гормональний фон, бореться з вірусом герпесу, допомагає при шлункових розладах, відновлює після операцій.

Абхрак Бхасма (Siliciolithos). Очищена і особливим чином (за допомогою трав) оброблена слюда. Містить важливі мікроелементи, допомагає при поганому травленні, малабсорбции, астмі, бронхіті та інших захворюваннях дихальних шляхів, лихоманці, тривалих кровотечах, кашлі і застуді, діабеті, анемії, шкірних хворобах, захворюваннях сечостатевої системи, проблеми з селезінкою, гельмінтозі. Допомагає при безплідді як у жінок, так і у чоловіків і надає загальний омолоджуючий ефект.
 

Інструкція із застосування

Дітям можна застосовувати з 4-х років, доза повинна бути знижена вдвічі.

Ефект посилюється, якщо застосовувати засіб з молоком. Препарат рекомендується приймати за призначенням і під контролем фахівця, особливо під час вагітності.

Протипоказання: цукровий діабет, гострий гастроентероколіт, гострий панкреатит, гострий холецистит, гострий пієлонефрит та цистит, загострення виразкової хвороби гломерулонефриті, алергічна непереносимість Складових.
 

Склад Чаванпраша з шафраном

Кожні 10 г містять: Дашмул (Dashmool - Складається з 10 рослин) - 450 мг, Бала (Sida cordifolia) - 45 мг, Гокшура (Phaseolus tribulus) - 45 мг, Піппалі (Piper longum) - 55 мг, Машапарні (Teramnus labialis) - 45 мг, Фисташка (Pistacia integerrima) - 45 мг, Бхумі амла (Phyllanthus niruri) - 45 мг, Виноград (Vitis vinifera) - 45 мг, Лептаденія сітчаста (Leptadenia reticulate) - 45 мг, Харитаки (Terminalia chebula) - 45 мг , Гудучі (Tinospora cordifolia) - 45 мг, Орхідея (Habenaria intermedia) - 45 мг, Дживака (Malaxis acuminate) - 45 мг, Куркума цедоарія (Curcuma zedoaria) - 45 мг, Муста (Cyperus rotundus) - 45 мг, Пунарнава (Boerhaavia diffusa) - 45 мг, Купена вузьколиста (Polygonatum cirrhifolium) - 45 мг, Латаття Зірчаста (Nymphaea nouchali) - 45 мг, Пуерарія горбиста (Pueraria tuberose) - 45 мг, Юстиція судинна (Adhatoda vasica) - 90 мг, Роскоу альпійська (Roscoea alpine) - 45 мг, Мартінія однорічна (Martynia diandra) - 45 мг, Ашваганда (Withenia somnifera) - 45 мг, Яштимадху (Glycyrrhiza glabra) - 30 мг, Піппалі (Piper longum) - 10 мг, Шатавари (Asparagus racemosus) - 15 мг, Перець яванський (Piper retrofractum) - 15 мг, Чітрак (Plumbago zeylanica) - 15 мг, Імбир (Zingiber officinale) - 15 мг, Диоскорея клубненосного (Dioscorea bulbifera) - 15 мг, Амла (Emblica officinalis) - 1650 мг, Топлене масло (Ghee) - 273 мг, Цукрова тростина (Saccharum officinarum) - 6730 мг, Бамбук тростинний (Bambusa arundinaceae) - 182 мг, Піппалі (Piper longum) - 45 мг, Коричник цейлонський (Cinnamomum zeylanicum) - 20 мг, Кардамон (Bletaria cardamomum) - 20 мг, Патра (Cinamomum tamala) - 20 мг, Мезу залізна (Messua ferrea) - 20 мг, Шафран посівної (Crocus sativus) - 2 мг, Сульфат кальцію (Calcined calcium sulphate) - 184 мг, Абхрак Бхасма / прожарений слюда (Siliciolithos / Calcined Mica) - 25 мг, Гвоздика (Syzygium aromaticum) - 25 мг, Перець чорний (Piper nigrum) - 10 мг.

* Склад Дашамули: Егле мармеладна (Aegle marmelos), Касмарья (Gmelina arborea), Патала (Stereospermum suaveolens), Шіонака (Oroxylum indicum), Агніманта (Premna integrifolia), десмодіум Гангський (Desmodium gangeticum), Прішніпарна (Uraria Picta), Бріхат ( Solanum indicum), Кантакарі (Solanum xanthocarpum), Гокшура (Tribulus terrestris).
 
Відгуки покупців про товар 5 із 5

Наталья Фёдоровна

Sumy

26.02.2021

Текст
Супер!

ольга

Severodoneck

12.12.2020

Текст
Пью его с натуральным йогуртом, или молоком очень приятный вкус новогодний))) с водой пробывала болел живот. Пить утром натощак, или вечером на голодный желудок. О компании хочу многое сказать, но скажу одно, я вас люблю 🥰

Татьяна

Черкассы

02.11.2020

Текст
Чавапраш понравился, свежий, на вкус приятный.

Андрей

Черкассы

15.06.2020

Текст
Чаванпраш мне пришелся по вкусу: сладковато-пряный, в меру острый, по консистенции как засахаренный мед, приятный на вкус. Принимаю около трех недель по утрам 1-2 чайные ложки, запивая теплым чаем. Хорошо разогревает, получаю заряд энергии на весь день. Заметил, что повысилась работоспособность, стал меньше уставать.

Питання (0)
Відгуки (4)
Register to leave a review about the product and earn reward points!
Наталья Фёдоровна
Наталья Фёдоровна
26.02.2021
Супер!
ольга
ольга
12.12.2020
Пью его с натуральным йогуртом, или молоком очень приятный вкус новогодний))) с водой пробывала болел живот. Пить утром натощак, или вечером на голодный желудок. О компании хочу многое сказать, но скажу одно, я вас люблю 🥰
Татьяна
Татьяна
02.11.2020
Чавапраш понравился, свежий, на вкус приятный.
Андрей
Андрей
15.06.2020
Чаванпраш мне пришелся по вкусу: сладковато-пряный, в меру острый, по консистенции как засахаренный мед, приятный на вкус. Принимаю около трех недель по утрам 1-2 чайные ложки, запивая теплым чаем. Хорошо разогревает, получаю заряд энергии на весь день. Заметил, что повысилась работоспособность, стал меньше уставать.