Олія волоського горіха отримують з ядер волоського горіха методом холодного пресування.
Показання
Олія волоського горіха призначена для догляду за шкірою обличчя і тіла з метою масажу, харчування, пом'якшення, зволоження шкіри, зменшення лущення внаслідок прийняття сонячних ванн, а також для зняття макіяжу.
За змістом ненасичених жирних кислот горіхове олія коштує вище багатьох рослинних олій. До її Складу входять ненасичені жирні кислоти, вітаміни А, Е, С, В, макро- і мікроелементи.
- Рекомендується при отиті: триразове закапування знімає біль і виліковує це захворювання, якому властиві рецидиви, назавжди.
- Застосовується при лікуванні запальних захворювань шкіри і слизових, сприяє загоєнню ран, тріщин, виразок.
- Ефективно при лікуванні псоріазу, екземи, фурункульозу, варикозного розширення вен (в комплексі з ефірними оліїми і екстрактами).
- Використовується як засіб, що поліпшує загар.
- Надає омолоджуючу, регенеруючу і тонізуючу дію на шкіру, швидко вбирається, глибоко проникає, сприяє збагаченню киснем тканин.
- Застосовується для догляду за шкірою повік проти зморшок і для догляду за потрісканими і лущаться губами.
- Застосовується при лікуванні лишаїв, екземи, а також пародонтозу. Ефективно для масажу при розтяжках і целюліті.
Методики Застосування
У чистому вигляді або в поєднанні з однією з рослинних олій, узятих в співвідношенні 1: 1. Олія волоського горіха або суміш її з іншими оліїми можна використовувати як базову основу для ефірних олій (1-2 краплі ефірного олії на одну чайну ложку олії волоського горіха).
Збагачення косметичних засобів: до 10 г крему або 10 мл тоніка, лосьйону додати 10 крапель олії волоського горіха.
Масляна маска, що омолоджує: нанести олія на шкіру обличчя ввечері перед сном і залишити вбиратися. Після такої процедури шкіра стає м'якою як у дітей.
Для очищення шкіри і зняття макіяжу: нанести кілька крапель олії на змочений в теплій воді і віджатий тампон і протерти шкіру.
Для зняття запалення і подразнення шкіри: змішати 1 ч. Ложку олії волоського горіха і 1-2 краплі ефірного олії (апельсина, жасмину, іланг-ілангу або лаванди). Нанести кілька крапель суміші на кінчики пальців і втерти в шкіру легкими масажними рухами.
Масаж: на 1-2 ст. ложки основи додати по 2-3 краплі ефірних олій апельсина, ялівцю, лимона і фенхелю або грейпфрута і розмарину.
При целюліті використовувати для жорсткого масажу через день.
Маски, аплікації: олія волоського горіха використовується в чистому вигляді, в суміші з іншими рослинними оліями або як основа для ефірних олій: до 1 ст. ложці олії - основи додати 1-2 краплі ефірного олії. Накладати серветки, просочені оліям, на проблемні ділянки шкіри на 15-30 хв 1-2 рази на день.
Аплікації на ясна: олія волоського горіха в чистому вигляді або з додаванням до 1 ст. ложці 1-2 крапель композиції ефірних олій апельсина, лаванди або чайного дерева (1: 1: 1). Наносити на ясна змочений тампон на 15-20 хв 1-2 рази на день.
При отиті: закопувати по декілька крапель в хворе вухо.
ПротиПоказання: індивідуальна непереносимість.
Умови зберігання: після відкриття зберігати в холодильнику. Не втрачає своїх якостей навіть при багаторічному зберіганні.