Олія манго. Опис
Властивості олії манго
Олія манго. Застосування в косметології
Для волосся
Для обличчя
Для тіла
Олія манго. Опис
МАСЛО МАНГО баттер, рафінована.
Олію манго отримують з насіння тропічної рослини мангіфери, яке частіше називають просто «манго». Це тверде рослинне олія - Баттері, температура плавлення якого становить 40 градусів Цельсія.
Незважаючи на ароматність плода олія манго практично не має запаху, а її колір може змінюватися від чисто білого до блідо-жовтого.
Властивості олії манго

У складі
олії манго є мононасичених жирні кислоти такі як: лінолева, арахінова, ліноленова, стеаринова, пальмітинова, олеїнова. За винятком вищевказаного в маслі є безліч вітамінів А, С, D, Е, а ще вітаміни групи В, магній, кальцій, калій, фолієва кислота, залізо.
В олії манго є компоненти, що відповідають за оновлення епідермісу (такі як токофероли, фітостероли).
Корисні властивості олії манго:
- Олія манго має протизапальну, регенеруючу, зволожуючу, пом'якшувальну, а так само фотозахисна вплив.
- Добре допомагає при лікуванні багатьох шкірних захворювань, наприклад, дерматит, псоріаз, шкірний висип, екземи.
- Олія манго допомагає і в усуненні м'язових болів, спазмів, знімає втому, напругу.
- Цінні властивості олії манго дозволяють активно застосовувати її в змісті всіляких косметологічних засобів, які призначені для масажу.
- Крім цього олія манго застосовують для того, щоб зняти свербіння від укусу комах.
Олія манго. Застосування в косметології
Олію манго можна додавати в якості додаткового зволожуючого, що пом'якшує і омолоджує компонента в креми для обличчя, рук і тіла (мається на увазі змішування на шкірі невеликої кількості олії манго з разової частиною крему).
А можна наносити і чисту олія манго на обличчя або тіло, замінюючи їм зволожуючі і живильні креми. В цьому випадку олію манго слід нанести на шкіру обличчя і шиї по масажних лініях, дати вбратися, і приблизно через 20 хвилин промокнути обличчя звичайної паперової серветкою, щоб зняти залишки. Іноді цього і не потрібно - олія манго відмінно всмоктується шкірою, не залишаючи на поверхні жирної плівки.
Особливо добре наносити це зволожуючий олія після лазні, коли шкіра очищена, розпарені, і пори відмінно вбирають косметичні засоби.
Також чистим манговим оліям рекомендується змащувати всі можливі ранки, тріщинки, огрубілі і полущені ділянки шкіри.
Олія манго перед застосуванням або змішуванням з іншими компонентами необхідно спершу трохи розтопити. Це можна зробити як за допомогою водяної бані, опустивши баночку з оліям на кілька хвилин в ємність з гарячою водою, або розтопити шматочок олії прямо в руці, тому що вона швидко починає танути від контакту зі шкірою.
Олія манго для волосся
Щоб волосся стали блискучими, слухняними і мали здоровий вигляд, збагатите свій бальзам-ополіскувач оліям манго.
- Додайте в нього олію мангових кісточок в співвідношенні 1: 10.
- Нанесіть і розподіліть бальзам по волоссю, втирайте в корені.
- Залиште суміш хвилин на 7.
- По закінченню часу просто змийте водою.
Так само можна робити масаж коренів волосся застосовуючи суміш олій манго і жожоба, змішаних у співвідношенні один до одного.
Інгредієнти наявні в змісті олії манго, повністю обволікають кожну волосинку, живлячи, розгладжуючи і відновлюючи структуру. Після регулярного Застосування косметологічних засобів з додаванням олії манго волосся стане блискучим і легко розчісується.
Олія манго для обличчя
Олія манго рекомендується
- для догляду за сухою зрілої, чутливої і пошкодженої шкірою,
- запобігає такі вікові зміни як пігментні плями, дрібні зморшки, тьмяний колір обличчя.
- Ефективно зволожує шкіру, створюючи на її поверхні тонку повітропроникну плівку.
Крем для чутливої і сухої шкіри.
До 1 столовій ложці олії манго, попередньо нагрітого на водяній бані до температури плавлення (36-40 °), додати 2 столові ложки мигдалевого олії і по 2 краплі ефірних олій лавандового і жасминового. Крем переливають в скляну ємність і дають застигнути. Зберігати в холодильнику.
До 1 столовій ложці олії манго, попередньо нагрітого на водяній бані до температури плавлення (36-40 °), додати по 1 чайній ложці олій авокадо і жожоба і -по 2 краплі ефірних олій рожевого дерева і гераниевого. Крем переливають в скляну ємність і дають застигнути. Зберігати в холодильнику.
Поживна маска для дуже сухого типу шкіри.
2 столові ложки м'якоті стиглого авокадо змішують з -1 столовою ложкою розтопленого олії манго. У маску додають 1 чайну ложку олія жожоба і 1 чайну ложку рідкого натурального меду. Отриману суміш розмішують до отримання однорідної консистенції і наносять на обличчя на 15-20 хвилин. Змивають теплою водою.
Олія манго для тіла
Олію манго можна використовувати в чистому вигляді для будь-якого типу шкіри. Так само її можна змішувати з будь-яким іншим рослинним оліям (персиковим, мигдальним, жожоба, абрикосовим, виноградних кісточок, абрикосових кісточок, пшеничних зародків, оливковою і т.д.) в співвідношенні 1: 1, а також використовувати як олія-основу для додавання ефірних олій.
Проблемні ділянки шкіри змащувати 3-4 рази на день або накладати на них просочені оліям серветки на 10-20 хвилин 1-2 рази на день.
Для цих цілей можна використовувати мангове олія в чистому вигляді або в поєднанні з одним з рослинних олій в співвідношенні 1: 1, а також з додаванням ефірних олій за Показаннями (3-5 крапель на 10 мл суміші олій).
Маска для сухої шкіри рук з оліям манго.
1 чайну ложку олії манго і 1 чайну ложку олії ши нагрівають на водяній бані. Масла ретельно розмішують, після чого додають в суміш 1 чайну ложку натурального меду. Отриману маску масажними рухами наносять на руки. Змивають через 10-15 хвилин водою кімнатної температури.
Виробник: Henry Lamote Oils GmbH (Німеччина).