Кам'яне масло холодного очищення. Опис
Видобуток і очищення кам'яного масла
Склад кам'яного масла
Лікувальні властивості кам'яного масла
Способи застосування кам'яного масла
Протипоказання до застосування кам'яного масла
Кам'яне масло холодного очищення. Опис
КАМ'ЯНЕ МАСЛО холодного очищення. Місце збору: Алтайський край.
Сльози гір,
кам'яне масло, гірський віск, білий камінь безсмертя - так називають рідкісний мінерал, зустрічається в гірському Алтаї. «Чао-туї», або «кров гори» звуть його в Бірмі. А в Тибеті і Монголії це дивовижне, дуже цінну речовину, що створюється самою природою, називають «сік скелі» - «бракшун».
Кам'яне масло - речовина, яке люди шукали століттями і пов'язували з ним свої надії, в стародавні століття було доступно тільки владикам і імператорам. Кам'яне масло вважалося джерелом довголіття і ліками від багатьох хвороб, і за 1 його грам в Стародавньому Китаї давали 1 г золота. І вже протягом багатьох століть цим натуральним мінеральним продуктом лікують все, починаючи від безпліддя, захворювань серцево-судинної і травної систем, закінчуючи хворобами кістково-суглобової системи, псоріаз, каменями в нирках і навіть рак!
Видобуток і очищення кам'яного масла
У природі кам'яне масло - це утворення зеленуватого або біло-жовтого кольору, зустрічається в тріщинах і щілинах скель у вигляді невеликих напливів або наростів. По суті своїй ця речовина є результатом вилуговування верхніх гірських порід, і збирають його шляхом зіскоблювання. Кам'яне масло являє собою в знятому зі скелі вигляді більш-менш аморфні, безформні шматки різної величини, перемішані з порошком, кислувато-солодкуватого терпкого смаку, добре розчиняються у воді.
Кам'яне масло знаходиться в важкодоступних місцях - скелі, печери, ущелини, каньйони і т.д., тому його видобуток - справа не з легких і пов'язана з серйозним ризиком для життя.
Процес холодного очищення дуже трудомісткий, який триває протягом місяця. Кам'яне масло розчиняється в чистій джерельній воді. Концентрований розчин відстоюється деякий час для того, щоб всі зайві домішки осіли на дно. Далі розчин з кам'яним маслом проціджують через фільтр в поддониі ставитися сушитися природним шляхом (на сонці). Очищене речовина є аморфною масою жовтого (місцями - білого) кольору, змішаної з порошкоподібної субстанцією. Після очищення за допомогою «холодного методу очищення» камінчики кам'яного масла мають насичений пісочно-жовтий колір, запах солоно-мінеральний. Кам'яне масло, розчинена у воді, має солоно-мінеральний, терпкий смак, сильно в'яже мову.
Багато постачальників кам'яного масла з метою прискорення і спрощення виробництва застосовують гарячий метод очищення - випарювання його на плиті. При цьому втрачаються до половини лікувальних властивостей кам'яного масла, також як і при нагріванні меду.
За формою кам'яного масла можна зрозуміти метод очищення: як правило після гарячої очищення воно виглядає у вигляді пластинок або порошку, при холодній очищення (природному висушуванні) - це безформні камінчики.
Ми продаємо якісне кам'яне масло холодного очищення!
Склад кам'яного масла
В кінці 80-х років в Інституті хімічних наук Академії наук КазССР було проведено спектральний аналіз кам'яного масла. Дослідження показало, що
в кам'яному маслі міститься 49 мікроелементів, тобто майже половина таблиці Менделєєва. Неймовірно, але факт.
У Складі кам'яного масла міститься калій, натрій, кальцій, фосфор, кремній, магній, залізо, мідь, йод, а також, золото, срібло, платину, і інші ...
Завдяки дослідженням учених з Алма-Ати, вперше відкрили науці цілющу силу кам'яного масла, нам відомо, що своїми феноменальними властивостями ця речовина повинна містяться в ньому мікроелементів, властивості яких посилюються один одним.
Цим пояснюється ефективне вплив кам'яного масла на роботу людського організму, його окремих систем і органів, аж до клітинного рівня. Ці речовини здатні боротися з різного роду інфекціями, стимулювати процеси обміну, зміцнювати кровоносну систему і імунітет, сприяти виведенню шлаків з організму, надавати болезаспокійливу, ранозагоювальну і навіть протипухлинну дію.
У рідкому вигляді кам'яне масло - це комплексний колоїдний розчин мікроелементів з засвоюваністю 98%!
Кам'яне масло холодного очищення. Лікувальні властивості
Механізм дії кам'яного масла такий, що при його вживанні кожна клітина того чи іншого органу має можливість забрати з нього стільки мікроелементів, скільки їй потрібно для повноцінного існування. Це версія офіційної медицини, яка взяла кам'яне масло на озброєння.
Кам'яне масло, завдяки своєму багатому вітамінно-мінеральному Складу, забезпечує клітини організму необхідними поживними речовинами, стимулює обмінні процеси на клітинному рівні і захищає оболонки клітин від проникнення в них вірусів і токсичних речовин.
Кам'яне масло активізує процеси регенерації пошкоджених тканин, має імуномодулюючу, бактерицидну, протизапальну, протиалергічну, противірусну, протипухлинну, спазмолітичну, жовчогінну і болезаспокійливу дію. Підвищує стійкість організму, покращує білковий, вуглеводний, ліпідний і водно - сольовий обміни.
В першу чергу, кам'яне масло ефективно впливає на імунну систему людини, і значно підвищує опірність різним захворюванням.
Іонні форми мікроелементів в Складі кам'яного масла легко розчиняються у воді, і навіть в мікродозах активніші, ніж речовини, що надходять зі звичайною їжею. Поліпшується згортання крові, і навіть найСкладніші переломи при прийнятті кам'яного масла заживають в 1,5 - 2 рази швидше.
Феноменальні властивості кам'яного масла використовуються для лікування цілого спектру захворювань, починаючи головним болем і закінчуючи важкими стадіями раку. Хвороби серця, органів травлення, дихання, зору, сечовивідний системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, хвороби чоловічої і жіночої статевої сфери - все це успішно виліковується прийомом кам'яного масла. Кам'яне масло допомагає при епілепсії і інсультах в відновлювальному періоді.
Кам'яне масло також використовують для профілактики і терапії:
- Цукрового діабету;
- Хвороб щитовидної залози;
- Залізодефіцитної анемії;
- Онкологічних захворювань;
- Дерматологічних проблем;
- Проктологічних захворювань;
- Ожиріння.
У косметичних цілях кам'яне масло застосовується для поліпшення стану волосся, запобігання сивини і випадання, стимуляції волосяних цибулин.
Масло сприяє швидкому відновленню організму після перенесеного хірургічного втручання. За рахунок високої концентрації цинку воно благотворно впливає на чоловіче здоров'я і підвищує потенцію.
Способи застосування кам'яного масла
Кам'яне масло розчиняється в джерельної або кип'яченої нехлорованою воді кімнатної температури.
Лікування та профілактику починають з малих доз - з 1 грама на 3 літри рідини. Концентрація збільшується поступово.
Концентрацію кам'яного масла можна поступово підвищити до 3 г на 1 літр, і пити його по 100 мл до їди за 30 хвилин. Розчин можна зберігати в холодильнику до 10 діб, при цьому він не втрачає своїх властивостей.
Внутрішнє застосування кам'яного масла
Кам'яне масло для профілактики і омолодження організму: для загального омолодження організму і боротьби з віковими змінами, профілактики ракових захворювань, клімактеричних розладів і для зміцнення імунітету, поліпшення загального самопочуття, стану шкіри, волосся і нігтів. Рекомендується після 30-35 років навесні і восени пропивати 14-денний курс кам'яного масла (3 грами на 2 літри води, по 1 склянці 3 рази в день за півгодини до їди, при підвищеній кислотності - за годину до їжі).
При раку прямої кишки, раку легенів, раку печінки і цирозі печінки, раку гортані і пухлинах іншої локалізації розводити 3 грами кам'яного масла в 3 склянках води (750 мл) і приймати 3 рази на день по 1 склянці за 30 хвилин до їжі протягом 4 -5 місяців. Після чого зробити перерву на місяць і повторити курс лікування.
Для лікування безпліддя, міоми, клімактеричних розладів, мастопатії, грипу, бронхіту, бронхіальної астми, пієлонефриту розводити 3 г кам'яного масла на 2 літри води і приймати по 1 склянці тричі на день за півгодини до їди, а при підвищеній кислотності - за годину до їжі. Лікування проводять курсами по 1,5-2 місяці, роблячи перерву після кожного курсу на 10-14 днів.
Зовнішнє застосування кам'яного масла
Мікроклізми: при раку прямої кишки і простатиті робити мікроклізми водним настоєм кам'яного масла (3 грами на 600 мл води). Після очисної клізми ввести в кишечник 10-15 мл настою. 1-2 рази на день.
Компреси: при раку грудей, легенів, гортані, печінки, бронхіті, бронхіальній астмі, артрозі, після оперативного втручання і для прискорення загоєння ран робити компреси з більш концентрованого водного настою кам'яного масла: 3 грами кам'яного масла на склянку води (200 мл), змочити настоєм бавовняну серветку і прикласти до хворого місця, рани, швах на 2 години.
Зрошення: для лікування опіків розвести 3 г кам'яного масла в 1,5 склянках води (300 мл) і змочувати обпечене місце за допомогою вологого ватного тампона.
Протипоказання до застосування кам'яного масла
Вагітність, годування груддю, діти до 12 років, тромбофлебіт. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.
Під час застосування кам'яного масла не вживати антибіотики, жирне м'ясо, алкоголь, міцну каву, чай, редьку, шоколад.