Ми в соцмережах: Instagram
Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Тема сайту:
(097) 00-513-00
Наша адреса
м. Черкаси, ул. Верхня Горова 25
Телефони
Графік роботи
  • Магазин: Пн-Нд з 9:30 до 17:30
  • Офіс: Пн-Пт з 9:30 до 17:30
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Червоний чай "Лапсанг Сушонг Сяочжун (Чжен Шань Сяо Чжун)"

0
Все про товар
Опис
Відгуки 0
Питання0
Закінчується
В наявності
398 грн.
Доставка
Нова Пошта відділення/поштомат/адреса (безкоштовно від 3000 грн.)
Нова Пошта відділення/поштомат/адреса (безкоштовно від 3000 грн.) Відправка щодня (Пн.-Пт.) при оплаті до 15:00
Оплата
Оплата картою Оплата картою
Оплата при отриманні Оплата при отриманні
Червоний чай "Лапсанг Сушонг Сяочжун (Чжен Шань Сяо Чжун)"
398 грн.
Опис

Опис

Червоний чай Лапсанг Сушонг (Чжен Шань Сяо Чжун) вирощується біля підніжжя мальовничої гори Чжен Шань. Чай має характерний підкопчений смак і аромат димку. Чим же знаменитий цей сорт китайського чаю? По-перше, своїм незвичайним "копченим" смаком. По-друге, - регіоном, де його вирощують. Як і багато китайських сорти чаю, цей вирощується тільки в певному районі - на схилах гори Чжен Шань в провінції Фуцзянь, там же, де і не менш знаменитий Та Хун пао. Подейкують, що це улюблений чай Вінстона Черчілля.

Чжень Шань сяо чжун проводиться в провінції Фуцзянь з початку 17 століття. Назва сорту дослівно перекладається з китайської, як «малий вид з гори Чжен». До слова, це один з найбільш мальовничих краєвидів Китаю. Саме тут вже кілька століть вирощують чжень шань сяо чжун.

Спочатку його коптили на смолистих соснових гілках, за рахунок чого він набував характерний копчений смак і аромат. Не дарма його називають «копчений чай», або «Дегтярний чай». З тих пір технологія виробництва зазнала змін, значно прискорилася і осучаснити, але фінальне прожарювання на соснових дровах, а точніше - корінні китайської їли, збереглося.

Лапсанг Сушонг Підкопчений смак нагадує післясмак від копченого сиру або ковбасок. Але це приємний післясмак! Хоч і незвичне для чаю. Є в ньому нотки чорносливу, кедрових горіхів, сушених фруктів. Він пахне димком, лісом, хвоєю. Аромат чудово бадьорить, як сонячне осінній ранок в сосновому бору.


Як заварювати лапсанг Сушонг?

Цей чай відноситься до червоних чаїв, тому і заварюється аналогічно - майже окропом. Чай неодмінно потрібно пити гарячим. Він зігріває і розслабляє, добре тонізує після фізичної активності.

Настій цього чаю - янтарно-червоний, майже рубіновий. Лист рівний, однорідний темно-коричневого кольору. Чайне дно масляниста, такого ж відтінку. Сяо Чжун не втрачає насиченості 2-3 протоки.

Відгуки

Відгуків про цей товар ще не було.

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.