Червона щітка. Опис
Застосування червоною щітки
Спиртова настоянка, відвар червоною щітки (родіоли)
лікування червоного щіткою
Протипоказання для лікування червоною щіткою
Червона щітка. Опис
Червона щітка (родіола чотиричленна) - це унікальна рослина, що виростає лише на Алтаї. Склад цього безцінного дару природи унікальний, а цілюща сила багатогранна.
До Складу рослини входять дубильні речовини, ефірні масла і органічні кислоти, а також флавоноїди, глікозиди і багато корисні мінерали (це цинк, марганець, молібден, срібло та ін.).
Червона щітка (родіола чотиричленна) - це природний гормон, що володіє унікальними лікувальними властивостями. А саме, усуває ендокринні порушення (щитовидної залози, лімфовузлів, наднирників та ін.), Нездужання в період менструацій, нормалізує обмін речовин.
Застосування червоною щітки (родіоли)
Червона щітка (родіола чотиричленна) застосовується при:
- ослабленні потенції,
- безплідді (чоловічому та жіночому),
- статевої холодності,
- порушеннях менструального циклу,
- ендометріозі, поліпах ендометрію,
- аднекситі,
- клімаксі,
- мастопатії,
- полікистозе і кістах яєчників,
- міомі і фіброміомі матки,
- ерозії шийки матки,
- кістоз матки і яєчників,
- дисменорее (нерегулярному менструальному циклі),
- маткових кровотечах,
- клімаксі.

Крім лікування захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери, червона щітка застосовується при атеросклерозі, анемії, серцево-судинних захворюваннях, гіпотиреоз, циститі, епілепсії, лейкозі.
У народній медицині Алтаю червона щітка рятувала жінок від усіх захворювань, пов'язаних з гормональними порушеннями, допомагала підвищити імунітет і додати сил під час важких хвороб.
Червона щітка знімає відчуття жару і всі неприємні симптоми, які проявляються при клімаксі, заспокоює, покращує сон, хороша при доброякісних і злоякісних новоутвореннях, при лейкозі. Застосовують червону щітку також при простатиті та аденомі простати. Червона щітка сприяє усуненню ендокринних порушень: зоба, захворювань наднирників, лімфовузлів, нирок і ін. Червона щітка також має кровоспинну дію.
Експериментально доведено, що рослина помітно прискорює загоєння переломів різної Складності, а також вносить вагомий вклад в омолодження організму. Не залишилися непоміченими імуностимулюючі і адаптогенні властивості червоної щітки - прийом препаратів за участю рослини приносить відчутну користь при важких травмах і затяжних хворобах.
Спиртова настоянка, відвар червоною щітки
Настоянка червоною щітки
50 г сухого кореня подрібнюють, заливають якісної горілкою (500 мл), настоюють в темному скляному посуді не менше 30 днів в темному місці, періодично збовтуючи. Проціджують. Дорослі приймають по 30-40 крапель (неповна чайна ложка) 3 рази на день за 30-40 хвилин до їжі. Курс лікування близько 30 днів (за цей час треба випити все приготоване ліки). Потім через деякий час (10-15 днів) курс повторюють.
Відвар червоною щітки
1 столову ложку сухого подрібненого кореня заливають 300 мл води і кип'ятять 5 хвилин в закритому посуді, потім дають настоятися не менше години. Приймають по 100 мл 3 рази на день за 30-40 хвилин до їжі з чайною ложкою натурального меду. Курс лікування 30-45 днів.
лікування червоного щіткою
Для лікування червоною щіткою використовують відвар і настоянку з кореня рослини (на горілці, на спирту). Препарати вживають всередину або використовують для спринцювання (в розведеному вигляді).
Рецепт для спринцювання червоною щіткою при кандидозі, кольпіті, гарднереллезе, уреаплазмоз, вульвовагініті, ендометріозі, при запаленнях, для нормалізації мікрофлори піхви - взяти 1 чайну ложку спиртової настоянки кореня або 1 стакан відвару кореня, розвести в 12 літрі перевареної води, спринцюватися вранці і ввечері , після менструації. Розчин намагатися утримувати всередині, розтягнувши процедуру спринцювання на 10-15 хвилин. Курс лікування - 7 днів, при необхідності зробити 2-3 таких курсу.
Червона щітка посилить свій ефект, якщо використовувати її в зборі з іншими адаптогенами, такими як - родіола рожева, елеутерокок, левзея, аралія, заманиха, лимонник.
Хороший ефект при лікуванні багатьох захворювань дає спільне використання кореня червоною щітки з перстачем білої (кореня). Це сприяє більш швидкому відновленню гормонального балансу в організмі, посилює вплив трави червоною щітки на організм.
При гінекологічних захворюваннях, дуже добре використовувати червону щітку з борової маткою. Цей комплекс трав усуває запальні і пухлинні процеси, позитивно впливає на всю сечостатеву систему в цілому, що призводить до більш швидкому одужанню.
Протипоказання для лікування червоною щіткою
Не можна вживати препарати червоною щітки спільно з гормональними і протизаплідними препаратами, використовувати червону щітку з рослинами, що містять фітогормони (хміль, солодка, конюшина, лопух та ін.), Крім борової матки.
Не рекомендується вживати червону щітку при підвищеному артеріальному тиску (понад 180/100), під час менструацій, при лихоманці, психічному збудженні, при вагітності і годуванні грудьми, індивідуальної непереносимості.