Олія авокадо отримують з кісточок авокадо методом холодного пресування.
Історія: Авокадо - «алігаторова груша» - традиційно використовувалося жінками мексиканських племен і племен Арізони як
«олія краси».
Показання
Олія авокадо призначена для догляду за шкірою обличчя і тіла з метою масажу, харчування, пом'якшення, зволоження шкіри, зменшення лущення внаслідок прийняття сонячних ванн, а також для зняття макіяжу.
- Тонізує шкіру, відновлює її еластичність і захисні функції. Володіє природними сонцезахисними властивостями.
- Глибоко проникає, стимулює обмінні процеси в шкірі, сприяє збагаченню киснем тканин і стимулює кровообіг.
- Містить поліненасичені жирні кислоти у високій концентрації, завдяки чому відновлює місцевий імунітет епідермісу. Вітаміни А, Е надають маслу авокадо антиоксидантні властивості.
- Рекомендується для щоденного догляду за шкірою повік, шиї, що лущиться і збезводненої, зрілої і в'янучої шкіри обличчя, а також при зморшках навколо очей. При жирній шкірі регулює саловиділення.
- Використовується при лікуванні екземи, а також при сонячних опіках, пародонтозі, запаленні і кровоточивості ясен.
- Ефективно при розтяжках і целюліті.
- Застосовується для зміцнення і зростання нігтів і усунення запалення нігтьового валика.
- Засіб для лікування волосся, покращує структуру пошкодженого, пофарбованого волосся.
Методики Застосування
У чистому вигляді або в поєднанні з одним з рослинних олій, узятих в співвідношенні 1: 1. Найбільшого ефекту досягає при масажі в консистенції 10% в поєднанні з іншими оліїми-основами. Концентрація вище 10% використовується для сухої і пошкодженої шкіри.
Олія авокадо або суміш її з іншими оліїми можна використовувати як базову основу для ефірних олій (1-2 краплі ефірного олії на одну ч. Ложку олії авокадо).
Збагачення косметичних засобів: до 10 г крему або 10 мл тоніка, лосьйону додати 10 крапель олії авокадо.
Для очищення шкіри: нанести кілька крапель на змочений в теплій воді і віджатий тампон і протерти шкіру.
Для зняття запалення і подразнення шкіри: змішати 1 ч. Ложку олії авокадо і 1-2 краплі ефірного олії (апельсина, жасмину, іланг-ілангу або лаванди). Нанести кілька крапель суміші на кінчики пальців і втерти в шкіру легкими масажними рухами.
Масаж: на 1-2 ст. ложки основи додати по 2-3 краплі ефірних олій герані, ялівцю, лимона і фенхелю або лаванди, розмарину і евкаліпта. При целюліті використовувати для жорсткого масажу через день.
Маски, аплікації: олія авокадо використовується в чистому вигляді, в суміші з іншими рослинними оліями або як основа для ефірних олій: до 1 ст. ложці олії - основи додати 1-2 краплі ефірного олії апельсина. Накладати серветки, просочені оліям, на проблемні ділянки шкіри на 15-30 хв 1-2 рази на день.
Вже після 3-5 процедур відновлюється цілісність шкіри, вона набуває здоровий і свіжий вигляд, розгладжуються зморшки.
Розтирання після сонячних ванн, душа, лазні, сауни: наносити на вологе тіло. Для забезпечення більшого результату додайте 5 крапель олії лаванди на 10 мл олії авокадо.
Для усунення ламкості і додання природного блиску волоссю: 7-10 мл олії авокадо на 100 мл шампуню або бальзаму для волосся. Втирати в шкіру голови за 2 години до миття.
Аплікації на ясна: олія авокадо в чистому вигляді або з додаванням до 1 ст. ложці 1-2 крапель композиції ефірних олій апельсина, лаванди або чайного дерева (1: 1: 1). Наносити на ясна змочений тампон на 15-20 хв 1-2 рази на день.
Догляд за нігтями: олія авокадо в чистому вигляді або в суміші 1: 1 з одним з рослинних олій, або з додаванням до 1 ст. ложці основи по 2-3 краплі ефірних олій лимона, евкаліпта і лаванди, або розмарину і пачулі, або чебрецю і лаванди. Щодня наносити і масажувати ніготь і нігтьової валик протягом 15-20 хв.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість.
Умови
зберігання: після відкриття зберігати в холодильнику. Не втрачає своїх якостей навіть при багаторічному зберіганні.