0
0

Лляна олія, 500л

Відгуки:
(27)
  • Виробник: Maslomaniya
  • Бонусні бали: 15
  • Наявність: В наявності
299 грн.
500л

Лляна олія (олія насіння льону). Опис
Виробництво і склад лляної олії
Корисні властивості олії льону
Чим обумовлені корисні властивості лляної олії
Застосування лляної олії
Лляна олія для схуднення
Лляна олія для волосся

Лляна олія (олія льону). Опис

Льняна олія (олія насіння льону) холодного віджиму.

Про користь олії з насіння льону та її цілющі властивості було відомо з давніх часів. На Русі вона було незамінним продуктом харчування - її вживали з овочами в пост, на її основі готували святкові страви, додавали в здобну випічку для аромату. У стародавній народній медицині олія льону знаходила застосування для лікування порізів і швидкого загоєння ран, для полегшення болю. І до цього дня олія льону успішно допомагає людині в боротьбі з недугами, зберігаючи його здоров'я на довгі роки. Льон був завжди особливою культурою на Русі, він годував, лікував, зігрівав тілесно і душевно.

Однією з перших сільськогосподарських культур, яку людина стала обробляти в Древньому Єгипті та Індії - був льон. Протягом багатьох століть льон одягав і годував людей. Якщо хліб - усьому голова, то ми не помилимося, сказавши, що льон - всьому душа. Відомий фахівець в області лікування і оздоровлення людини, доктор медичних наук, професор Неумивакин І.П. присвятив цьому дивовижному продукту цілу книжечку - "Лляна олія: На варті здоров'я".

Однак в радянські часи лляну олію невиправдано було забуто. Основною причиною стала властивість масла швидко окислюватися на відкритому повітрі, особливо при підвищених температурах, а також нестійкість до сонячного світла. Тобто лляну олію треба зберігати в герметичній тарі, що не пропускає світла, після розгерметизації (відкупорювання) треба зберігати в холодильнику.
Для сільських жителів, які до індустріалізації і колективізації становили більшість населення і вели майже натуральне господарство, дана проблема не була критичною - олійниці були майже в кожному господарстві, олія тиснули невеликими порціями, зберігали в темному і прохолодному погребі і відносно швидко з'їдали "свіженьким" .
А ось для низькотехнологічній радянської економіки такі завдання були непосильні, - аби не залишити робочий клас голодним, піклуватися про корисні речовини і вітаміни було ніколи, адже їх недолік позначався не відразу. До того ж для завдання "нагодувати" була і є відмінна альтернатива - соняшникова олія. ЇЇ легше зробити, набагато легше зберігати і транспортувати, воно не швидко псується на Складах, в магазинах, міських квартирах навіть у літню спеку, а також в каструлях і сковорідках. Лляна олія, на жаль, позбавлена таких достоїнств і в централізованої соціалістичної економіки поступово було повністю витіснено соняшниковою.

В даний час внаслідок появи нових технологій, зокрема дешевої герметичній тари, і розвитку приватного підприємництва відроджується промислове виробництво якісної харчової лляної олії.

Негативним ефектом виключення лляної олії з раціону харчування протягом життя двох-трьох поколінь радянських людей призвело до того, що сучасні люди відвикли від її смаку і запаху, і багатьом олія здається дуже незвичайною і навіть несмачною. Якщо раніше смак вбирався, що називається, з молоком матері, то зараз у деяких людей, що вперше пробують лляну олію в зрілому віці виникають негативні емоції. У інших же враження від вживання даного продукту найпозитивніші.

Виробництво і склад лляної олії

Олію отримують з насіння льону холодним пресуванням (в насінні льону його міститься до 48%). Саме при технології холодного віджиму олія зберігає свої цілющі властивості і може використовуватися в лікарських цілях. Олія з насіння льону може мати колір від коричневого до золотистого (в залежності від ступеня очищення).

За біологічної цінності олія з насіння льону займає перше місце серед інших харчових рослинних олій і містить масу корисних для організму речовин (поліненасичені кислоти, вітаміни F, A, E, B, K, насичені жирні кислоти. Олія з насіння льону є відмінним зовнішнім джерелом цінних поліненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6 (наш організм не може самостійно синтезувати ці жири). Причому, якщо Омега-6 присутній також в соєвій, соняшниковій, гірчичній, рапсовій і оливковій олії, то Омега-3 міститься в достатній кількості тільки в лляній олії.
У маслі з насіння льону вміст Омега-3 в 2 рази більше, ніж в риб'ячому жирі, і значно вище, ніж в інших продуктах харчування. Потрапляючи в організм, Омега-3 і Омега-6, впроваджуються в структуру клітини, і в подальшому позитивно впливають на клітинну активність, на швидкість передачі нервових імпульсів.

Корисні властивості лляної олії

Саме через високий вміст Омега-3 (60%) і Омега-6 (20%) олія насіння льону сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі і володіє наступними корисними лікувальними властивостями:

  • Лляна олія захищає організм від виникнення і розвитку діабету. Часте вживання невеликої кількості масла при цукровому діабеті покращує дію інсуліну.
  • Регулярне застосування в раціоні харчування лляної олії допомагає знизити рівень холестерину і в'язкість крові, підвищити еластичність судин, що, в кінцевому рахунку, запобігає розвитку інфаркту міокарда, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, знижує ризик інсульту і утворення тромбів.
  • Крім того, олія насіння льону нормалізує роботу всієї травної системи людини: покращує функцію печінки, сприяє лікуванню колітів, гастритів, усуває запори, печію, надає противопаразитарное дію.
  • Неоціненні іммунозащітние властивості олії: її застосування в якості продукту харчування профілактично попереджає деякі онкологічні захворювання (рак молочної залози і рак прямої кишки).
  • Також в медицині рекомендують олія з насіння льону приймати післяопераційним і ослабленим хворим в період реабілітації.
  • Рекомендується регулярне вживання олії льону і дітям для повноцінного, здорового розвитку організму.
  • Дуже важлива роль олії насіння льону як корисного продукту здоров'я в житті будь-якої жінки.
  • Це олія обов'язково має входити в раціон харчування вагітних, тому що компоненти її позитивно впливають на правильний розвиток мозку майбутньої дитини, полегшують перебіг вагітності і пологів.
  • Щоденне вживання олії з насіння льону нормалізує гормональний фон, пом'якшуючи передменструальний синдром і покращуючи самопочуття жінки в клімактеричний період.
  • Лляна натуральна олія також знайшла широке застосування в комплексному лікуванні та профілактиці захворювань легенів і бронхів, захворювань нервової системи, хвороб нирок і сечового міхура, захворювань щитовидної залози, при лікуванні порушень потенції у чоловіків.
  • У сучасній косметології олія льону застосовується в Складі всіляких масок для шкіри і волосся завдяки високому вмісту вітамінів і омолоджуючій, пом'якшувальній, бактерицидній властивостям.
  • Дієтологи прийшли до висновку, що людина може ефективно схуднути за рахунок позбавлення від зайвої ваги за умови часткової заміни споживаних жирів тваринного походження на легкозасвоювану харчову лляну олію.
  • Олія з насіння льону - це ще і незамінний компонент харчування для вегетаріанців, що відмовилися від споживання риби.
  • Для збереження цілющих властивостей лляної олії її необхідно зберігати в щільно закритій посудині в прохолодному місці, не піддавати термічній обробці, термін зберігання 1 рік. Клітини мозку на 60 відсотків складаються з жиру, і це набагато більш висока концентрація, ніж в інших частинах тіла. Іронія полягає в тому, що люди практично не знають цього і постійно прагнуть усунути якомога більше жирів зі своєї дієти, хоча мати достатню кількість жирів в своєму раціоні життєво важливо для розвитку мозку, і підтримки його в хорошій формі.

Чим обумовлені корисні властивості лляної олії

Існують дві незамінні жирні кислоти, альфа-ліноленова кислота, яка називається "Омега-3", і лінолева кислота, яка називається "Омега-6". Їх називають "незамінними", або життєво важливими, тому що з них організм утворює всі інші потрібні жири. Якраз той жир, який нам найбільше необхідний, а саме альфа-ліноленова кислота, найменше і найрідше входить в нашу дієту.

Дефіцит незамінних жирних кислот є однією з основних причин хронічних дегенеративних захворювань, таких як рак, хвороби серця, гіпертонія і інсулін. Крім того, без цих незамінних жирних кислот також відзначається погіршення роботи мозку. Хоча ми, ймовірно, поглинаємо з їжею масу всяких жирів, але зазвичай це жири неправильного типу, одержувані з яловичини і гідрогенізованих масел. Частково гідрогенезірованние жири і масла містять токсичні жири, які можуть шкідливо діяти на мозок.
В процесі гідрогенізації в молекули жиру вводиться водень, що змінює їх структуру і робить такі жири небезпечними для здоров'я і повноцінної розумової діяльності.

Коли гідрогенізований жир потрапляє в стінки клітки, він починає перешкоджати процесу переносу поживних речовин через стінку всередину клітини. В результаті йде накопичення токсинів і клітини не отримують повноцінного харчування. Гідрогенізований жир також називають насиченим, оскільки ланцюжка молекул насичуються атомами водню. Завдяки стійкості до прогорканию, він широко застосовується при виготовленні маргарину, кулінарних жирів, що додаються в тісто для розсипчастості, різних соусів і майонезів для салатів і овочів.
Більшість фахівців з харчування рекомендують уникати гідрогенізованих жирів і використовувати натуральні свіжі рослинні масла, приготовлені із зерен, різних насіння і кісточок. З огляду на, що жир є будівельним матеріалом для клітин мозку, має сенс використовувати натуральні рослинні масла і уникати тих жирів і масел, структура яких змінена в процесі гідрогенізації. Однак той факт, що жири є натуральними і необробленими, все ще не означає, що вони дійсно гарні для вас. Природні масла бувають трьох видів: насичені, поліненасичені і мононенасичені.

Як показали дослідження, насичені жири сприяють підвищенню рівня холестерину, виникненню серцево-судинних захворювань, раку та інших серйозних хвороб. Насичені жири легко впізнати, тому що вони стають твердими і матовими на холоді. Тваринні жири є насиченими. Вони схожі на тверді білі прожилки в шматку м'яса, і їх легко побачити і відокремити.
Поліненасичені жири, які використовуються в багатьох приправах для салатів, залишаються прозорими і рідкими навіть у холодильнику. Але у поліненасичених жирів є свої власні небезпечні властивості, які не так широко відомі. Ці жири надзвичайно схильні до окислення, особливо коли їх нагрівають і залишають на повітрі. Ми абсолютно безумовно не хочемо допускати в наш організм окислені жири, тому що вони створюють вільні радикали, які знищують клітини нервової системи та інших життєво важливих органів, що призводить до зниження розумових здібностей, прискорення процесів старіння і виникнення онкологічних захворювань.

Якщо поліненасичені масла і жири з прогірклим запахом, не їжте їх. На жаль, для приготування більшості страв у фритюрі, наприклад, картоплі фрі, використовується згірклу олію, що володіє канцерогенними властивостями. Тільки подумайте про це. Їх смажать в тому ж самому маслі знову і знову і іноді тримають цю олію відкритою на повітрі цілими днями. Проміжне місце між насиченими і поліненасиченими жирами займають мононенасичені жири.

До мононенасиченим жирів відносяться оливкова олія, олія каноли і арахісова олія. Ліноленова кислота, або Омега-3, забезпечує швидкий приплив необхідної енергії, що допомагає передачі імпульсів, що несуть сигнал від однієї клітини до іншої. Коли ми прискорюємо передачу сигналів, це допомагає нам краще думати, зберігати інформацію в пам'яті і витягувати її звідти у міру потреби. Ця речовина також необхідно для розвитку в утробі матері ембріону.
В експериментах на тваринах дослідники виявили, що у дитинчат були необоротні порушення здібностей до навчання, якщо у їх матерів не вистачало незамінною жирної кислоти Омега-3. Ця жирна кислота необхідна для здорової сітківки очей, для роботи синапсів і для того, щоб справлятися зі стресом.

Застосування лляної олії

  • Лляну харчову олію можна пити по 1-2 столових ложки перед їжею або додавати в салати і салати, змішувати з кефіром, йогуртом, медом, вживати разом з квашеною капустою і вареною картоплею, заправляти їм каші.
  • Олію з насіння льону іноді додають в випічку для додання їй особливого аромату і приємного жовтувато-оранжевого відтінку.
  • Особливо корисно використовувати лляну олію для заправки свіжих салатів і вінегретів. ЇЇ можна змішувати зі сметаною, майонезом і іншими складовими для приготування соусів.
  • Лляною олією можна заправити будь-яку кашу, варену картоплю, додавати в перші і другі страви.
  • Дуже смачно і корисно змішувати лляне олія з сиром і зеленню.


Лляна олія, отримана холодним пресуванням, є незамінним продуктом в нашому раціоні, які беруть участь у багатьох обмінних процесах нашого організму, необхідним для профілактики і комплексного лікування таких захворювань як інсульт, атеросклероз, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, рак і багатьох інших.
За змістом ненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6 лляна олія перевершує продукти звичайного раціону і всього 1-2 столових ложки лляної олії забезпечують добову потребу в ненасичених жирних кислотах.
Необхідно відзначити, що краще вживати лляну харчову олію в холодному вигляді, не піддаючи термічній обробці, - в цьому випадку вона не втратить своїх лікувальних властивостей і збереже в своєму складі всі корисні речовини і вітаміни.

Лляна олія для схуднення

Вже давно вчені-дієтологи відкрили такий секрет лляної олії: потрапляючи в організм, воно не відкладається, додаючи вагу, а навпаки розщеплює жирок на звичайну воду і гліцерин. Ці два продукти розпаду організм не засвоює, а просто виводить природним шляхом. Тобто виходить, що лляне олія творить чудеса.
Але таким ефективним каталізатором воно є в нічний час, коли організм відпочиває уві сні. Якщо перед сном випити одну столову ложечку масла, то воно не дозволить з'їденої напередодні їжі відкластися жировою тканиною на тілі.

Виходить, що лляне олія не просто розщеплює жири, але і дозволяє очиститися організму від шлаків і токсинів, які осіли на стінках товстого кишечника. В результаті очищення у людини нормалізується тиск, клітини омолоджуються, судини зміцнюються, а настрій стає піднесеним і прекрасним.
Також лляна олія для схуднення допомагає відмінно справлятися з надмірним апетитом, який у багатьох прокидається в самий невідповідний час. Вживаючи цю олію, ви не будете відчувати великого бажання наїстися перед сном.

  • Якщо ви хочете досягти максимального ефекту, то варто приймати щоранку перед їжею, буквально за 15-20 хвилин, одну чайну ложечку олії.
  • Перед сном її також потрібно випити, можна і після вечері, через хвилин 20.
  • Згодом кількість випитої олії можна збільшити до однієї столової ложки.


Але не варто думати, що користь лляної олії буде помітна з перших днів. Це не чарівний засіб, якого буде достатньо при одноразовому прийомі. Диво станеться, якщо ви візьмете на озброєння олія протягом пари місяців. Тоді і фігурка знайде красиві обриси, і волосся стане більш пишними і гладкими, і настрій покращиться.

Також можна додавати лляну олію в їжу в невеликій кількості. Прекрасно поєднується з овочевими салатами, кашами або сиром. Їжте її з усіма продуктами, які любите, воно добре поєднується з багатьма смакотою. Це і специфічного смаку додасть і моторику кишечника поліпшить.

Але на цій олії, ні в якому разі, не можна смажити, вона не придатна для термічної обробки. Також не додавайте її ні в що гаряче, воно приймається виключно до холодних страв.

Але щоб лляна олія для схуднення була більш дієвою, необхідно звернути увагу на свій раціон і виключити з нього жирну їжу, солодке, булочки та інші шкідливі продукти, які не несуть ніякої цінності.
Особливий уклін варто зробити на натуральну їжу: овочі, фрукти, сир, яйця, м'ясо кури, рибу, горіхи і нежирні сири. Організму при такому харчуванні буде набагато легше справлятися з усіма обмінними процесами, а льняне олія їх активізує по максимуму. Очищення кишечника стане м'яким, проблеми з роботою кишечника (якщо вони були) відпадуть самі собою, а вага нормалізується.

Варто розуміти, що при невеликій зайвій вазі особливих результатів не буде, зате організм прекрасно очиститися. Якщо ви піклуєтеся не тільки про вагу, але і про здоров'я, то лляна олія стане вірним помічником, який вирішить масу проблем.

Лляна олія для волосся

Чим корисно льняне олія для волосся?

Лляна олія широко використовується в косметології завдяки своєму унікальному Складу. В лляних насінні міститься велика кількість вітаміну Е, який необхідний організму людини для повноцінного функціонування. Також, олія льону корисно для волосся через великий вміст вітаміну А, цінних кислот, корисних мікроелементів.

Лікувальні властивості лляної олії полягають в тому, що її унікальний склад насичує шкіру голови і волосяні цибулини усіма необхідними речовинами. Це засіб забезпечує організм повним комплексом вітамінів і мінералів, які сприяють зростанню і зміцненню волосся. Регулярне використання лляної олії покращує зовнішній вигляд волосся вже через кілька тижнів.

Застосування лляної олії для волосся:

Завдяки своєму унікальному складу, лляна олія надзвичайно корисна для волосся.
У жінок, які регулярно використовують цей засіб, спостерігаються такі поліпшення: зменшується випадання волосся, волосся стає більш міцними, нормалізується жировий баланс шкіри голови, зникає лупа.
Лляне насіння для волосся можна приймати всередину або використовувати в якості маски.

Пропонуємо рецепти ефективних масок з льняного масла для волосся:

  • Льняна маска для сухого волосся. Інгредієнти: 2 столові ложки олії льону, 1,5 столові ложки спирту або горілки. Інгредієнти для маски необхідно змішати, нанести на вологе волосся і втирати в шкіру голови протягом 10 хвилин. Після цього на голову слід намотати рушник на 30 хвилин, після чого добре промити волосся з шампунем і теплою водою. Маску слід наносити 1 раз в тиждень. Через 3-5 тижнів волосся стає більш міцними, зменшується випадання, з'являється блиск.
  • Льняна маска для сильно пошкодженого волосся. Ослаблені, посічені і схильні до випадання волосся потребують тривалого лікування. Маски з льняного масла для волосся здатні значно поліпшити ситуацію, якщо їх наносити на 6-8 годин, бажано на ніч. Лляна олія слід втирати в чистому вигляді в коріння волосся. За ніч корисні речовини з насіння льону вбереться в шкіру голови і забезпечать більш ефективне лікування.
  • Льняна маска для росту волосся. Інгредієнти: 2 столові ложки лляної олії, 2 столові ложки тертої цибулі, 1 столова ложка меду. Всі компоненти маски необхідно добре перемішати і нанести на волосся. Через 30 хвилин добре промити волосся з шампунем і бальзамом, щоб позбутися від запаху цибулі.

Відгуки покупців про товар 4.8 із 5

Надія

Черкаси

13.04.2024

Текст
Олія льону смачна. Мені вистачає на місяць 500мл. Дякую!

Лідія

Черкаси

27.11.2023

Текст
Масло дуже свіже, тому взяла велику пляшку і не пожалкувала. Дякую!!!

Льняное масло

Инга

Одесса

04.03.2023

Текст
Масло на этом сайте заказывают второй раз свежее не горчит.

олія

Наталія

Черкаси

26.11.2022

Текст
Ця олія має дуже багато лікувальних властивостей, але я купую цю олію для мами. Воно дуже гарно розріджує кров і зміцнює судини, особливо судини голови. В мами зменшилось головокружіння. Пьє- з ранку 1 десертну ложку.

Ирина

Камышаны

06.10.2020

Текст
Очень горькое масло, не уверенна что так и должно быть. Послевкусие горечи очень надолго во рту.

татьяна владимировна

Кривой Рог

28.05.2020

Текст
Очень довольна покупкой.

льняное масло

Лера

Черкассы

12.05.2020

Текст
Брала в пластике,качеством очень довольна,даже ребенок нормально ел спагетти просто с маслом.

льняное масло

Наталья

Черкассы

30.04.2020

Текст
Отличное масло! Лучшее из того, что я когда-либо пробовала.

Ирина

Коломыя

03.10.2019

Текст
Благодарю за хорошее обслуживание,масло свежее, вкус отличный. Тара соответствует нормам хранения.

Валентин Викторович

Киев

04.09.2019

Текст
Все отлично. Хорошее масло, норм цена.

Марина

Черкассы

13.06.2019

Текст
Беру масло в этом магазине уже несколько лет. Сначала употребляла для лечения сосудов. Получила хороший результат. После этого пользуюсь маслом постоянно. Добавляю в салаты, йогурты, творог... Качеством товара очень довольна. Масло льна в наше время, думаю, должно присутствовать в ежедневном рационе питания каждого человека. Рекомендую всем!

Любовь

Черкассы

12.03.2019

Текст
Регулярно покупаю масло в этом магазине и очень довольна качеством. Заправляю им салаты - получается ОЧЕНЬ вкусно! Заметила, что влияет на мыслительные способности: улучшается концентрация внимания и легче справляться с умственной нагрузкой, которая в современном мире не маленькая :)

Ольга Александровна

Одесса

12.11.2018

Текст
Заказом довольна! Масло очень хорошо сочетается с салатами, даже лучше чем оливковое. Приятное на вкус и очень полезное.

Елена

Энергодар

03.05.2018

Текст
Очень довольна качеством, благодарю за быструю доставку!

Юлія

Київ

07.04.2018

Текст
Купляла дане масло на замовлення свого тата, який у дитинсттві ріс на Поліссі і весь час його вживав, бо там тоді росло багато льону. Тобто, знає, яким воно повиннно бути. Так от від нього - найкращі відгуки, він задоволений, будемо ще замовляти.

Наталія

Львів

22.02.2018

Текст
Олія дуже смачна.Дякую! НЕ СПОДОБАЛОСЬ,ЩО ПРОЗОРА ПЛЯШКА.

Наталья

Киев

11.01.2018

Текст
не нравится, что в пластике, но об это никто не скрывал. По вкусу- я не специалист, но пью, ем, как самое полезное и качественное))

Льняное масло

Наталия

Никополь

08.11.2017

Текст
Заказываю льняное масло уже не первый раз. Масло свежее, приятное в употреблении. Обслуживанием довольна. Спасибо большое магазину за оперативную работу.

Дарья

Кривой Рог

26.08.2017

Текст
Делаю заказ повторно и очень довольна. Оперативно доставили заказ, прекрасно упаковано. Молодцы! Заказывала масло льна и масло расторопши. Качеством довольна!

ВЛАДИМИР

ЭНЕРГОДАР

08.08.2017

Текст
МАСЛО ЛЬНЯНОЕ ПОСТАВИЛИ В ПРОЗРАЧНОЙ БУТЫЛКЕ И ЭТО ПЛОХО

Питання (4)
Сергей

Здравствуйте. Подскажите при какой максимальной температуре происходит отжим вашего продукта?

Администратор
40 градусов.
Алена

Скажите пожалуйста, есть сертификат качества?

Администратор
Сертификат выслал Вам на почту.
Вячеслав

Доброго времени суток! Масло нерафинировное?

Администратор
Да, масло нерафинированное.
Олег

Где его производят ?

Администратор
Льняное масло (ТМ Масломания) производят в Харькове.
Відгуки (23)
Register to leave a review about the product and earn reward points!
Ирина
Ирина
06.10.2020
Очень горькое масло, не уверенна что так и должно быть. Послевкусие горечи очень надолго во рту.
татьяна владимировна
татьяна владимировна
28.05.2020
Очень довольна покупкой.
Лера
Лера
12.05.2020
Брала в пластике,качеством очень довольна,даже ребенок нормально ел спагетти просто с маслом.
Наталья
Наталья
30.04.2020
Отличное масло! Лучшее из того, что я когда-либо пробовала.
Ирина
Ирина
03.10.2019
Благодарю за хорошее обслуживание,масло свежее, вкус отличный. Тара соответствует нормам хранения.
Валентин Викторович
Валентин Викторович
04.09.2019
Все отлично. Хорошее масло, норм цена.
-Марина
-Марина
13.06.2019
Беру масло в этом магазине уже несколько лет. Сначала употребляла для лечения сосудов. Получила хороший результат. После этого пользуюсь маслом постоянно. Добавляю в салаты, йогурты, творог... Качеством товара очень довольна. Масло льна в наше время, думаю, должно присутствовать в ежедневном рационе питания каждого человека. Рекомендую всем!
Любовь
Любовь
12.03.2019
Регулярно покупаю масло в этом магазине и очень довольна качеством. Заправляю им салаты - получается ОЧЕНЬ вкусно! Заметила, что влияет на мыслительные способности: улучшается концентрация внимания и легче справляться с умственной нагрузкой, которая в современном мире не маленькая :)
Ольга Александровна
Ольга Александровна
12.11.2018
Заказом довольна! Масло очень хорошо сочетается с салатами, даже лучше чем оливковое. Приятное на вкус и очень полезное.
Елена
Елена
03.05.2018
Очень довольна качеством, благодарю за быструю доставку!
Юлія
Юлія
07.04.2018
Купляла дане масло на замовлення свого тата, який у дитинсттві ріс на Поліссі і весь час його вживав, бо там тоді росло багато льону. Тобто, знає, яким воно повиннно бути. Так от від нього - найкращі відгуки, він задоволений, будемо ще замовляти.
Наталія
Наталія
22.02.2018
Олія дуже смачна.Дякую! НЕ СПОДОБАЛОСЬ,ЩО ПРОЗОРА ПЛЯШКА.
Наталья
Наталья
11.01.2018
не нравится, что в пластике, но об это никто не скрывал. По вкусу- я не специалист, но пью, ем, как самое полезное и качественное))
Наталия
Наталия
08.11.2017
Заказываю льняное масло уже не первый раз. Масло свежее, приятное в употреблении. Обслуживанием довольна. Спасибо большое магазину за оперативную работу.
Дарья
Дарья
26.08.2017
Делаю заказ повторно и очень довольна. Оперативно доставили заказ, прекрасно упаковано. Молодцы! Заказывала масло льна и масло расторопши. Качеством довольна!
ВЛАДИМИР
ВЛАДИМИР
08.08.2017
МАСЛО ЛЬНЯНОЕ ПОСТАВИЛИ В ПРОЗРАЧНОЙ БУТЫЛКЕ И ЭТО ПЛОХО
Роман Николаевич
Роман Николаевич
17.05.2017
Масло имеет аромат семени льна, не горчит.
Наталия
Наталия
01.04.2017
Доставили быстро,сервисом довольна
Масло свежее,со специфическим привкусом(для меня приятным).Добавляю в салаты,и утром на тощак.Не знаю,связанно ли это с маслом,но есть хочется меньше.
Спасибо ,обязательно буду заказывать ещё!
Светлана
Светлана
26.02.2017
Оперативно перезвонили, оформили заказ, профессионально проконсультировали. Менеджер - очень приятная в общении.
Я осталась очень довольна и самим качеством товара - льняное масло холодного отжима.
Уже стала Вашим постоянным клиентом и оформила второй заказ на другие товары, полезные для здоровья:)
Спасибо Вам за отличный сервис!
Зинаида Владимировна
Зинаида Владимировна
02.12.2016
Льняное масло понравилось. За натуральность 100% не уверена, но почему-то доверяю. Горчинка и запах льняного масла присутствует. И свежее, что не мало важно. Спасибо за товар и хорошее обслуживание.
Ирина Юрьевна
Ирина Юрьевна
12.11.2016
Масло очень свежее, покупкой и сервисом очень довольна.
Мария Николаевна
Мария Николаевна
22.09.2016
Спасибо, все отлично! Быстрая доставка, хороший сервис. К качеству продукта претанзий никаких - получила то, что заказывала. С удовльствием буду обращаться к Вам еще!
Ирина
Ирина
27.08.2016
Это масло имеет более выраженную горчинку, чем оливковое, но в салатах из свежих овощей горчинка не чувствуется, особенно, если добавить в салат ложку-две лимонного сока.