Опис
Задумайтесь: чи характерні для Вас підвищена стомлюваність, дратівливість, порушення сну, алергічні реакції (свербіж, нейродерміт, екзема), порушення в системі травлення (запори, діарея, болі в області кишечника), порушення трофіки, біль в різних групах м'язів, суглобах, загострення хронічних захворювань, часті вірусні та бактеріальні інфекції?
Якщо ви відповіли «так» хоча б на один із запропонованих симптомів, не зволікайте - починайте антипаразитарний терапію!
Дія продукту Фітощит направлено на боротьбу з глистовими інвазіями. Компоненти, що входять до Складу доповнюють і підсилюють Протигельмітну функцію кожного з них, що забезпечує максимальний ефект. Під час профілактики і в період лікування завдання полягає не тільки в боротьбі з паразитує флорою, а й в нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Поліпшення перистальтики кишечника і жовчовиділення, відновлення процесу дефекації необхідні.
Екстракти пижми і полину володіють глистогінним ефектом. Їх показано приймати при інтоксикаціях, а також гепатитах, холециститах, ангіохолітах, як щадне жовчогінний засіб. Флавоноїди пижма згубно діють на аскариди, гострики, лямблії.
Чебрець має широкий спектр антипаразитарних і антимікробних властивостей, в тому числі проти волосоголовців і солітерів. Чебрець виявляє протизапальну, жарознижувальну, дезінфікуючий, бактерицидну, обезбо-Ліван, судинорозширювальну, мочего-нное, жовчогінну, ранозагоювальну дію, володіють сильним антисептичним ефектом, стимулює моторну функцію і роботу залоз шлунково-кишкового тракту.
Наявність юглону зеленого волоського горіха дозволяє рекомендувати даний продукт як ефективне фунгіцидну (протигрибкову) засіб
Насіння гарбуза покращують моторну функцію кишечника, ефективні при колітах з недостатнім випорожненням кишечника, і важкими замками, підсилюють діурез і виділення солей з організму, а також є незамінним продуктом при цукровому діабеті, подагрі. Насіння гарбуза застосовуються при лікуванні цестодозов (збудники стрічкові глисти: альвеококк, ехінокок, солітери - карликовий ціп'як, бичачий ціп'як, свинячий ціп'як).
Часник помірно знижує вміст цукру в крові, показаний при хронічному отруєнні свинцем. Часник є надійним засобом для лікування нематодозів, збудниками яких є круглі черв'яки - анкилостома, аскарида, угрица кишкова, трихінели, волосоголовець, гострики, а так же пригнічує процеси гниття і бродіння в кишечнику.
Дія
- протигельмінтна (аскариди, гострики, стрічкові глисти, лямблії, солітери);
- глистогінна;
- фунгіцидна (патогенні гриби, кандиди, трихомонади);
- заспокійлива;
- дезінфікуюча;
- болезаспокійлива;
- протимікробна.
Показання до застосування
Профілактика та комплексне лікування протозойних інфекцій (лямбліоз, трихомоноз); гельмінтозів при яких збудниками є круглі черв'яки (аскариди, трихінели), стрічкові черв'яки (ехінокок, солітери), листоподібні черви (двууска печінкова). Дискінезії жовчних шляхів, функціональна недостатність печінки, атонічні і спастичні коліти, метеоризм, холецистит.
Спосіб застосування
- Діти від 2-5 років по 0,5 табл. 2 рази на день;
- від 5-10 років по 1 табл. 2 рази на день;
- з 10-12 років по 1табл. 3 рази на день;
- дорослі по 1-2 табл. 3-4 рази на день.
Рекомендації щодо застосування: прийом краще починати з 1/2 рекомендованої дози і протягом 1 тижня профілактичного курсу довести прийом до 2 таблеток 3 рази на день.
Профілактичний курс: 30 днів.
У стані хвороби рекомендовані дози можуть бути збільшені в 1,5-2 рази, а також при надмірній вазі на кожні 10 кг + 1 табл. на добу.
Склад
Екстракти безсмертника, полину, пижиа, чебрецю, горіха волоського, насіння гарбуза, порошок часнику.