


Сімейство рутових, підродина помаранчевих.
Ароматичну олію отримують методом холодного віджиму шкірки стиглих плодів.
Клас: ароматичний адаптоген. Афродизіак.
Депресія, втома, безсоння, для догляду за шкірою всіх типів, особливо жирної і змішаної, вугри, нечиста шкіра, шкірні роздратування, для догляду за жирним волоссям, варикозне розширення вен, варикозні виразки, що погано загоюються рани, грибкові ураження шкіри, екземи, псоріаз , грип, ангіна, тонзиліт, застуда, висока температура, герпес, цистит, молочниця, генітальний свербіж, застійні явища в печінці і жовчному міхурі, неприємний запах з рота, укуси комах.
Ефірна олія бергамоту використовується як в чистому вигляді, так і в композиції з іншими ефірними оліями (евкаліпта, мирта, ялівцю, апельсина, лаванди, сосни, ялиці, розмарину).
Догляд за шкірою і волоссям. Збагачення косметичних препаратів (шампунів, кремів і т.д.): 1-5 крапель олії (композиції олій) на 15 г основи (1-2 ст. Ложки).
При вуграх: вранці і ввечері очищайте обличчя туалетною водою, приготованою за наступним рецептом: змішайте 50 мл етилового спирту і 10 крапель чайного дерева, 10 крапель лаванди, 5 крапель бергамоту.
Приготування шампуню для жирного волосся: у 200 мл основи для шампуню (не містить парфумерних засобів, продається в аптеках, парфумерних магазинах) додайте 10 крапель бергамоту, 10 крапель ромашки блакитної, 10 крапель шавлії (збовтати суміш і при можливості залишити її на 2 тижні, щоб олія і основа вступили в з'єднання). Можна мити голову кожен день.
Масаж. Змішати 3-7 крапель олії (композиції олій) з 1-2 столовими ложками рослинної олії (мигдальної, авокадо, жожоба, пшеничних зародків, виноградних кісточок і т.д.).
При повільному заживленні ран, герпесі. Нанести чисте олію ватяним тампоном.
Інгаляції та ароматизація приміщень.
Аромалампи: 3-7 крапель олії з розрахунку на 15 м. кв. додати в аромалампу наповнену водою і запалити свічку.
Аромамедальйон: 1-2 краплі.
Ванни: 4-7 крапель олії (композиції олій) змішати з 30-60 г емульгатора (сіль, сода, мед, піна для ванн, вершки, висівки і т.д.) і додати в наповнену ванну.
Сауни: 5-10 крапель олії на 15 м.кв. додати в посудину з 50-100 мл води. Суміш розбризкувати. Ефірна олія проникає в організм, благотворно впливає на шкіру, органи дихання, імунну та нервову системи.
Для полоскання горла при ангіні: 3 краплі на 1 склянку води. Холодний компрес на литкові м'язи і на область проекції ураженого органу: 15 крапель на 200 г води. Використовується при підвищеній температурі тіла, варикозному розширенні вен, коліках, застійних явищах у печінці та жовчному міхурі. Як добавки до олії для засмаги: 3 краплі на 100 мл. Сприяє утворенню інтенсивного загару, однак обов'язково повинна бути первинна засмага, інакше можливі сонячні опіки.
Спринцювання: на 200 г чистої теплої води 3-4 краплі з 1/2 чайної ложки соди.
Протипоказання: можлива фотосенсибілізація, не наносити на шкіру менше ніж за 60 хвилин до прийому сонячних ванн. Індивідуальна непереносимість.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.