0
0
Закінчується

Зіра (кумін) мелена, 100г

Відгуки:
(4)
  • Бонусні бали: 2
  • Наявність: В наявності
30 грн.
100г
1кг

Кумин або зіра в Латинській Америці, Африці, Средіземномореье, Азіатських країнах, особливо в Індії, - це Королева Спецій, без неї не обходиться практично жодна страва. Одне з санскритських назв кумина - sugandhan - добре пахне.

Іменем кумина навіть названий маленький острів Коміно в Мальтійському архіпелазі (Середземномор'я) - він покритий полями спеції кумін. Завдяки плутанини в давні часи з перекладом назви спеції на європейські мови, кумін часто плутають з кмином, але це різні прянощі.
Кумин володіє сильним пряним гострим запахом і смаком з горіховою ноткою.

Застосування зіри в кулінарії

В якості прянощів використовуються як мелений, так і цілий кумін. У мексиканській, східній і північно-африканської кухні зіру використовують так само часто, як і чорний перець в європейській. Вона надає цікавий смак самому банального страви з овочів, прекрасно поєднується з м'ясними фаршами, птицею і яєчними стравами.

Мелений кумін часто використовується в класичних рецептах німецької кухні, особливо, при приготуванні ковбас. Французи люблять сир і сир з кумином, англійці - випічку і чаї, іспанці і португальці - ковбаси, страви з рису і фаршированих овочів. З цієї меленої пряністю добре відварити картоплю в мундирі.

Але більш популярний кумін в кухні народів Близького Сходу, Латинської Америки, Північної Африки, Центральної і Південної Азії. Індійці, марокканці, мексиканці, алжирці додають мелений кумін в супи, тушковане м'ясо (баранину, ягнятину, яловичину), рибу, курку, овочі, рис, пшеницю, сочевицю, квасолю, в освіжаючі кисло-молочні напої, а також в різні соуси.

Меленим кумином часто приправляють салати, холодні закуски, сирні маси для бутербродів і інші блюда, які не потребують теплової обробки. Суміш мелених коріандру, фенхелю та кумина можна додавати в варення, протерті ягоди або розмелені фрукти.

Зіра добре поєднується з коріандром, куркумою, асафетідой, анісом, корицею, перцем чилі, цибулею і ін., Входить до Складу ряду приправ (сумішей прянощів), в т.ч. традиційних: гарам масала, чатні ...

Застосування зіри в народній медицині

Насіння кумина додають бадьорості, свіжість, підвищують активність нирок, знімають спазми з дрібних судин шкіри, допустимі в якості прянощів і допоміжного ліки для хворих гастритами з підвищеною кислотністю.

Зіра має яскраво виражену антисептичну властивістю, загоює рани. Ці плоди вживають як стимулюючий і сечогінний засіб.

Кумин закріплює шлунок і кишечник, викликає апетит.

Примочки з зіри, змішаної з оливковою олією або бобової борошном, допомагають розсмоктувати пухлини.

Зіра благотворно впливає на серцево-судинну систему, перешкоджає утворенню тромбів і захищає наш організм від інфарктів.

Вживання прянощі покращує діяльність мозку і зору, сприяє травленню і покращує апетит. Закріплює шлунок і кишечник, незамінний при шлункових кольках, спазмах, диспепсії і метеоризмі.
Характеристики
Країна походження
Країна походження Індія
Відгуки покупців про товар 5 із 5

Татьяна

Киев

09.07.2021

Текст
Как всегда качество товара на высшем уровне. Рекомендую этот магазин

специи

Наталья Евгеньевна

Черкассы

26.03.2019

Текст
Брала несколько специй, все свежие, качество хорошее. Буду заказывать еще.

Георгий

КИЕВ

21.11.2018

Текст
Как не бывает хлеба без корочки, так не бывает плова без зиры :)

Володимир Вікторович

Рожище

19.12.2016

Текст
Дякую. Все чудово.

Питання (0)
Відгуки (3)
Register to leave a review about the product and earn reward points!
Наталья Евгеньевна
Наталья Евгеньевна
26.03.2019
Брала несколько специй, все свежие, качество хорошее. Буду заказывать еще.
Георгий
Георгий
21.11.2018
Как не бывает хлеба без корочки, так не бывает плова без зиры :)
Володимир Вікторович
Володимир Вікторович
19.12.2016
Дякую. Все чудово.