0
0

Синюха блакитна корінь, 50г

Відгуки:
(4)
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: В наявності
105.00 грн.
50г
500г

Синюха блакитна корінь. Опис

Синюха голубая фото Синюха блакитна (Polemonium coeruleum L.) - багаторічна трав'яниста рослина висотою до 75 см, сімейства сінюхових (Polemoniaceae). Кореневище товсте, коротке, з численними тонкими корінням. Від кореневищ відходять один або кілька добре розвинених прямостоячих, порожнистих, ребристих стебел. Листки чергові, непарноперисті, голі. Листочки вузьколанцетні, лінійні. Цвіте в червні-липні блакитними квітками, зібраними в кінцеві волотисте суцвіття. Плід - трехгнездная багатонасінні коробочка яйцевидної або майже кулястої форми.

Синюха блакитна росте по сирих місцях, на луках, на берегах річок, на узліссях лісів, галявинах, серед чагарників. Поширена на Алтаї, частково в Східному Сибіру і на Далекому Сході. Коріння синюхи містять смолисті речовини, органічні кислоти, ефірні та жирні олії, сапоніни та інші речовини, які надають корисну дію на центральну нервову систему.

Застосування синюхи блакитної


Корень синюхи голубой Заспокійлива дія синюхи блакитної в 8-10 разів сильніше, ніж у всім відомій валеріани. З неї роблять також ванни для купання ослаблених дітей.
  • Корінь синюхи блакитної містить у великій кількості сапоніни, які значно гальмують розвиток атеросклерозу, знижують вміст холестерину в крові, зменшують відкладення ліпідів (жирів) на шкірі, рогівці, склери, аорті, печінці.
  • Препарати синюхи блакитної застосовують як відхаркувальний засіб при бронхітах і як седативний засіб, призначають також при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в поєднанні з сушеницей болотної.
  • Як відхаркувальний засіб вона корисна при накопиченні слизу в дихальних шляхах, особливо у ослаблених хворих, людей похилого віку та дітей.
  • Синюха малотоксична, рідко викликає побічні явища.

Клінічне вивчення синюхи блакитної як відхаркувальний засіб вперше було проведено в Томському медичному інституті у хворих з туберкульозом, гострим і хронічним бронхітом, абсцесом легких, пневмонією в стадії вирішення. Синюху застосовували у вигляді екстракту по 15 крапель 3 рази на день, а також у вигляді відвару з розрахунку 6 г коренів на 200 мл води по 3-5 столових ложок в день. Курс лікування тривав 30 днів. У більшості хворих позитивна динаміка виявлялася на 2-3-й день лікування. Кількість мокротиння збільшувалася, полегшувалося її відділення, зменшувалися запальні явища в легенях, кашель ставав м'якшим, зменшувалася біль.

Синюха блакитна допомагає справлятися з такими захворюваннями серця, як стенокардія, гіпертонія, миготлива аритмія, кардіосклероз, серцево-судинні неврози, напади епілепсії. За допомогою настоянок з кореня синюхи лікують безсоння, головні болі, знімають важкий стан при клімаксі.

Рослина має яскраво виражену сечогінну, кровоспинну і дезинфікуючу дію. Відвари і екстракти синюхи допомагають при жовчнокам'яній хворобі, холециститі, виразці, виводять пісок з нирок і знімають набряки.

Способи застосування синюхи блакитної

Екстракт синюхи блакитної при туберкульозі і захворюваннях дихальних шляхів

Спиртовий екстракт рослини необхідно приймати після їжі 3 рази на день по 15 крапель. Лікарський засіб готується таким чином: в скляну банку помістіть сухі коріння синюхи, залийте 70% -м спиртом, настоюйте протягом місяця в темному місці, процідіть.

Відвар синюхи при кашлі

Візьміть 2 столових ложки коренів рослини і залийте 200 мл окропу, поставте на водяну баню на 15 хвилин і зніміть з вогню. Залишимо засіб настоятися на 1 годину. Потім процідіть відвар і окропом доведіть до початкового об'єму. Приймати такі ліки необхідно по 1 столовій ложці тричі на день після прийому їжі.

Настій синюхи при епілепсії, головного болю, депресси, безсонні і нервових розладах

2 столові ложки подрібнених коренів залити 1 склянкою води, кип'ятити на водяній бані 30 хвилин, настояти 10 хвилин, процідити. Приймати по 1 столовій ложці 3 рази на день, після їди.

Використання синюхи при епілепсії, енурезі і підвищеній нервовій збудливості у дітей

Відвар дуже гіркий, але розбавляти солодкістю не варто, краще швидко проковтнути і запити водою. До цього смаку легко звикнути. Крім заспокійливої дії, зниження внутрішньочерепного тиску, синюха може поліпшити апетит і сон у дітей. Після 2-3 тижнів зробити перерву не менше місяця. При епілепсії у дітей рекомендовано тривале Застосування синюхи блакитної в поєднанні з шікшей і іншими антиепілептичних травами.

Протипоказання до застосування синюхи блакитної

Синюха рідко викликає побічні явища. Лише в завищених дозах може спровокувати блювоту, пронос, головний біль, задишку. Не слід приймати синюху довго при підвищеної згортання крові, гіпертонічних кризах.
Відгуки покупців про товар 5 із 5

Синюха голубая

Галина

Київ

13.04.2023

Текст
Дякую за роботу. Все вчасно прийшло.

Геннадий Александрович

Моршин

12.02.2020

Текст
Все отлично!

синюха корень

Наталия

Киев

15.02.2018

Текст
Очень довольна покупкой и обслуживанием. Рекомендую.

Синюха голубая.

Лилия

Изюм

02.05.2017

Текст
Все отлично. Спасибо!

Питання (0)
Відгуки (3)
Register to leave a review about the product and earn reward points!
Геннадий Александрович
Геннадий Александрович
12.02.2020
Все отлично!
Наталия
Наталия
15.02.2018
Очень довольна покупкой и обслуживанием. Рекомендую.
Лилия
Лилия
02.05.2017
Все отлично. Спасибо!