0.00 грн.
Зробити замовленняКріп, 100г
- Бонусні бали: 1
- Наявність: В наявності
Кріп - одна з найпоширеніших в Росії прянощів. Однак його традиційне Застосування - в салати, супи, м'ясні другі страви, а також при засолюванні огірків і помідорів - обмежено літнім часом. Кріп у нас звикли застосовувати тільки в свіжому вигляді. Заготівля кропу на зиму, за винятком застосовуваної подекуди і лише іноді соляної суміші, майже не ведеться. Треба зауважити, що соляна суміш ліквідує багато цінних якостей кропу, не дає справжньої консервації.
А тим часом кріп можна успішно сушити і зберігати в сухому вигляді протягом всього року. При правильній сушці кріп не втрачається ні кольору, ні своїх властивостей.
Застосування кропу в кулінарії
Сухий і свіжий кріп можна в збільшених дозах вживати при гасінні і смаженні риби, особливо салаки (так звана салака по-фінськи). Для цього треба густо пересипати рибу кропом, змішаним з чорним перцем, петрушкою і цибулею так, щоб вона була закрита кропом і лежала б на підстилці із зелені. Таким чином можна смажити всяку морську рибу - вона стає значно ніжніше.Сушеної і свіжою зеленню кропу приправляють салати, супи, перші і другі страви з м'яса, риби, птиці, овочів (особливо картоплі), грибів, квасолі, а також соуси і підливи. Молода городня трава чудово підкреслює смак страв з молока, сиру, сиру, яєць: супів, паштетів, омлетів, вареників.
Взимку поряд з сушеним кропом можна вживати також насіння кропу, які дуже добре зберігаються. Їх можна вводити при випікання коржів і пампушок, в супи, маринади, додавати в юшку, до відвареної та тушкованою рибі.
Крім власне кропу в сучасній кухні вживають також укропное масло (в найдрібніших дозах) і укропную есенцію, що представляє собою 20% -й спиртовий розчин укропного масла. Користуватися цими концентрованими прянощами треба дуже обережно, щоб не зіпсувати страву. Найчастіше вони застосовуються не в домашній кухні, а в громадському харчуванні.
У домашній кухні можна готувати кроповий настій для замісу на ньому лапшового тесту. Він повідомляє дуже приємний аромат домашньої локшини. Робиться він неСкладно. У неглибоку каструлю кладуть дрібно нарізану кріп, заливають невеликою кількістю води і настоюють 2 години. Після цього кріп добре віджимають і на отриманому настої замішують локшину. В результаті локшина і суп виходять дуже ароматними, причому аромат цей дуже тонкий і ніжний.
Сушену зелень кропу кладуть зазвичай за 5-10 хвилин до готовності страви, а свіжу - в кінці теплової обробки або у вже готову страву, тому що при тривалому нагріванні вона втрачає смак і запах.
Ця трава добре поєднується з чорним перцем, кінзою, петрушкою, цибулею, часником, базиліком і іншими прянощами.
Корисні властивості кропу
Всі їстівні частини кропу: зелень, молоді стебла, насіння, - широко застосовують у народній медицині. Ця трава має тонізуючу, зміцнює, відхаркувальну, сечогінну дію. Крім того, вона допомагає при безсонні, гіпертонії, хворобах травних органів і печінки, захворюваннях дихальних шляхів, знімає абстинентний синдром (т. Е. Похмілля), підвищує апетит.Сушена зелень кропу рекомендується в лікувальних цілях при ожирінні, цукровому діабеті, відкладенні солей.
Кропова вода - давнє народне засіб, рекомендований при здутті живота у немовлят. Настій використовують для примочок при перевтомі очей, для обробки шкірних подразнень і висипань.
Передозування кропу в Складі ліки чревата різким зниженням кров'яного тиску, яке може проявитися у вигляді непритомності, тимчасового погіршення зору і занепаду сил. Тому краще всього приймати кріп разом з медом, гвоздикою, корицею, які нейтралізують його побічні ефекти.
Укроп
Любовь Григорьевна
Украинка
12.05.2021
Текст
Укроп душистый, ароматный и свежий! Спасибо!!!
Татьяна Валентиновна
Херсон
01.08.2019
Текст
Вместо этого укропа мне прислали семена, но по цене укропа. Заказала много приправ и в каждой пачке недовес. Разговор был ни о чём: "мы все правильно взвесили, это у вас там весы плохие!" Весы у меня отличные и перевешивала я по несколько раз. Не могла поверить в такую наглость! Про этот укроп вообще тишина. Вряд ли с таким отношением к людям у вас будет хорошая торговля… Бог вам судья!
Укроп
Оксана
Хмельник
23.10.2018
Текст
чистенький, приятного цвета и запаха
Наталья
Киев
05.04.2017
Текст
Хорошо высушенный, мелко порубленный,правильного зеленого цвета (не пересуш.) ароматный укропчик. Поехал в числе других приправ ребятам на фронт.