0
0

Біла глина, 100г

Відгуки:
(3)
  • Виробник: Кредо
  • Бонусні бали: 2
  • Наявність: В наявності
30.00 грн.
 

Біла глина (каолін). Опис

Про корисні Властивості білої глини (каоліну) відомо ще з давніх-давен. Назва каолін вона отримала в честь назви китайського містечка Коалонь, в якому вперше був знайдений цей цінний природний матеріал.
 

Склад білої глини

До Складу білої глини (каоліну) входять кальцій, калій, магній, цинк та інші мікроелементи. Основний з них - кремнезем. При його дефіциті і інші мікроелементи не засвоюються, що призводить до анемії, випадання волосся, розм'якшення кісток.

Без кремнезему неможливе нормальне функціонування живого організму. Його дефіцит тягне за собою неможливість засвоєння інших мікроелементів. Порушення кремнієвого обміну супроводжується загальним порушенням обміну речовин, викликає анемію, остеомаляцію (розм'якшення кісток), випадання волосся, хвороби суглобів.

У 1912 році німецький лікар Кюн встановив, що сполуки кремнію здатні перешкоджати розвитку атеросклерозу.
У 1957 році французькі вчені М. Лепгер і Ж. Лепгер Описали факти, які підтверджують, що при атеросклерозі у хворих людей, як правило, вміст кремнію в тканинах, Складових стінки судин, дуже низька, в порівнянні зі здоровими. Вони ж експериментально підтвердили, що введення в організм сполук кремнію зупиняє розвиток атеросклерозу і допомагає відновити нормальну чистоту і функції стінок судин.
 

Корисні Властивості білої глини

Застосування білої глини в медицині обумовлено прекрасними абсорбуючі Властивості каоліну при його майже стовідсотковою інертності. Найдрібніші частинки, з яких він Складається, легко сорбують токсини, отрути, радіонукліди, продукти життєдіяльності клітин, поки вони не потрапили в кров. Каолінові частки здатні зв'язувати хвороботворні бактерії, грибкові мікроорганізми, віруси, притягаючи їх до себе і як би приклеюючи, не зачіпаючи корисні для людини бактерії. Її застосовують при всіх видах інтоксикації, передозуваннях лікувальних препаратів, тривалому лікуванні антибіотиками, хіміотерапія.
  • Ще одна корисна властивість білої глини (каоліну) - її висока теплоємність. Біла глина забезпечує місцевий тепловий ефект, при цьому покращуючи кровообіг в дрібних судинах-капілярах. Це властивість широко використовується в теплолікування у вигляді компресів при захворюваннях суглобів, артритах, артрозах, радикулітах, при ударах, розтягненнях м'язів і зв'язок. Компреси роблять холодними, розводячи глину у воді температури від 7 до 10 градусів, або гарячими - температура води 40-42 градуси. Хворому призначають курс з 10-15-12 процедур.
  • Біла глина (каолін) володіє радіестезійнимі властивостями, тобто може змінювати довжину хвилі хворих клітин, приводячи її до довжини хвилі здорових. Для досягнення ефекту глину застосовують всередину в Складі порошків або місцево, накладаючи компрес на уражену ділянку. Полегшення стану хворого настає через годину-півтори.
  • Біла глина здатна створювати обволікає ефект, що дає можливість застосовувати її при лікуванні дерматитів, нейродермітів, екзем.
  • У стоматології білу глину (каолін) додають до Складу паст для відбілювання зубів, зняття зубного каменю і профілактиці карієсу. Для цих же цілей вона входить до Складу жувальних гумок.
  • Найвідоміше властивість білої глини - її здатність поглинати жирові накопичення і бруд з шкіри, очищаючи тим самим пори, стимулюючи обмін речовин і регенерацію. Саме це властивість зумовило таке широке застосування білої глини в косметології.
 

Біла глина (каолін). застосування

Для приготування теплих компресів глину заливають водою з t до 42 ° С, для холодних компресів (при ударах, розтягненнях) використовують воду, охолоджену до 7-10 ° С.
 

Компреси з білою глиною

Змішайте порошок глини з чистою водою дерев'яною або скляною паличкою до рівної консистенції сметани, щоб вона не текла. Викладіть суміш на шар марлі, лляну або бавовняну тканину шаром до 2 см і накладіть цей компрес на хворе місце, попередньо протерши його теплою водою. Шар глини повинен бути ширше, ніж хворе місце і щільно прилягати. Потім компрес закріплюють бинтом, щоб він не зміщувався, і накривають вовняною матерією, після зняття протирають хворе місце теплою водою, витирають насухо і загортають в вовняну матерію.

Необхідно кожен раз використовувати нову порцію білої глини.
На нариви, виразки, екземи, інші шкірні захворювання і сонячні опіки білу глину можна накладати безпосередньо, а не через тканину, а знімати її потрібно до остаточного висихання. Артрити, поліартрити, тендовагініти, міозити, радикуліти, невралгії - теплий компрес (температура 37-39 ° С) накладають на 1-2 години.
Аплікації з білої глини проводять через день або 2-3 дні поспіль з наступним днем відпочинку. На курс лікування призначається від 12 до 20 процедур. У разі необхідності курс повторюється через місяць.

Сонячні опіки та термічні локальні опіки I і II ступеня - нанести розведену білу глину на уражену ділянку. Змити через 25-30 хвилин. Воду використовувати кімнатної температури. У більшості випадків проходить не тільки біль від опіку, але і його сліди. Можна повторити накладення аплікацій 2-3 рази.

Варикозне розширення вен - на початку розтирають глиняного водою (на 200 г води t 36 ° С -100 г білої глини) з дрібно подрібненим часником. Потім накладають компрес з глини (t 36 ° C). Тривалість процедури 0,5-1 години.
Накладати компреси у вигляді "гольфів", "панчіх". Компреси виконувати 2-3 дня. На четвертий день зробити ванночку (Глина біла з ефірними маслами) з t 36 ° С, виконуючи при цьому легкі погладжують руху знизу вгору. Курс 15-20 днів. Курс повторити через місяць.

Нежить, гайморит, захворювання горла - робити полоскання глиняній водою (1 чайна ложка глини на 1 склянку теплої води).

Удари, гематоми - накладають холодні аплікації на хворе місце.
Кількість аплікацій - 3-4. Тривалість процедури -до зігрівання компресу.
 

Догляд за порожниною рота

Дуже корисно домішувати білу, добре очищену глину до вже наявних порошків і паст (нанесіть на щітку тонкий шар зубної пасти, змочіть водою і занурте в порошок білої глини). А можна і просто чистити зуби однієї лише глиною або робити полоскання і аплікації в порожнині рота. Все це допоможе знищити неприємний запах, зменшити кровоточивість ясен, створити захисний бар'єр для бактерій. При запаленнях ясен, зубного болю, абсцесах на хворе місце ставлять компреси і проводять полоскання поперемінно глиняного і солоною водою.
 

Обгортання білою глиною

При застуді, загальної слабкості, нервових розладах корисно робити обгортання білою глиною. Намочіть простирадло в глиняній масі, щоб вона добре просочилася, і загорніть в неї хворого. Зверху покладіть целофан і прикрийте ковдрою або вовняною тканиною. Тривалість процедури - 1,5-2 години. Потім потрібно зняти компрес і протерти тіло серветкою, змоченою в теплій воді. Такі глиняні обгортання дуже корисні і для шкіри тіла. Глиняна суміш дозволяє краще зберігати вологу в шкірі, очищає її, підсилює приплив крові до її поверхні, знімає внутрішнє напруження і біль.

Глиняні ванни: При шкірних хворобах, захворюваннях нервової системи, для підвищення імунітету і очищення організму від шлаків корисні глиняні ванни, як повні, так і часткові (для рук, ніг). Їх можна приймати на ніч, 2-3 рази в тиждень. Курс лікування - 10-12 ванн. Для їх приготування необхідно розвести стільки глиняного порошку, щоб вода стала каламутною - приблизно 100-150 г. Після прийому ванни тіло мити теплою водою, а потім приймають прохолодний короткочасний душ. Ванна з глини також тонізує шкіру і покращує кровообіг.
 

Біла глина (каолін) для обличчя

Біла глина містить велику кількість мікро і макроелементів, що позитивно впливає на структуру шкіри.
Біла глина впливає на шкіру обличчя дуже м'яко й делікатно. Вона працює відразу в декількох напрямках:
  • покращує кровообіг,
  • стимулює утворення колагену,
  • знищує бактерії,
  • знімає запалення.
В результаті шкіра збагачується киснем, стає гладкою та еластичною, зміцнюються судини в її верхніх шарах.

На основі білої глини можна приготувати маски для будь-якого типу обличчя. Маски з глини допоможуть при підвищеній жирності шкіри, мають відбілюючий ефект, позбавляють від прищів, знімуть роздратування, покращують колір обличчя.
 

Біла глина для жирної шкіри обличчя

Біла глина ідеально підходить для жирної і проблемної шкіри. Завдяки своїй пористій структурі вона ефективно вбирає надлишок підшкірного сала, звужує пори, регулює роботу сальних залоз. В результаті шкіра глибоко очищається, зникають роздратування і алергія. Біла глина одночасно збагачує ваше обличчя корисними речовинами, колір обличчя змінюється на очах.

Найбільш поширена проблема при жирній шкірі - прищі і вугрі. За допомогою масок з білої глини ви швидко підсушіть прищики і розгладите шкіру.

Біла глина для жирної шкіри обличчя. Змішайте невелику кількість глини з теплою (не гарячою!) Водою. Маса повинна бути схожа на тісто для млинців. Додайте в суміш один свіжий білок, по 1ч.л. меду і лимонного соку. Нанесіть маску на обличчя на 10 хвилин. Коли маска підсохне, її потрібно змити теплою водою.

Підсушуючі маска з білої глини. Змішайте в рівних кількостях білу глину, тальк і молоко. Масу ретельно перемішати і нанести на обличчя на 15 хвилин. Змийте глину теплою водою.

Біла глина для проблемної шкіри обличчя. Розведіть білу глину теплою водою до консистенції сметани. Додайте в маску трохи лимонного соку і столову ложку спирту (краще спиртову настоянку календули або ромашки). Нанесіть маску тонким шаром на обличчя. Через 15 хвилин змийте обличчя теплою водою.

Біла глина для сухої шкіри обличчя

Біла глина надає також благотворний вплив на суху шкіру обличчя, схильну до лущення. Маски з білої глини розгладять шкіру, зроблять її ніжною, рум'яної і бархатистою.

Маска з білої глини для сухої шкіри. Склад: столова ложка білої глини, 10 р рідкого меду, 25 мл. теплої води. Все ретельно перемішайте і нанесіть на обличчя на 20 хвилин. Змийте теплою водою, а потім змажте шкіру зволожуючим кремом. Ваша шкіра в результаті одночасно отримує харчування, зволоження й очищення.
 

Відбілююча маска з білої глини для обличчя

Розведіть білу глину водою. Додайте в масу 1-2 їдальні ложки огіркової кашки (натертий на дрібній тертці свіжий огірок). Нанесіть маску на обличчя на 20 хвилин, потім сполосніть шкіру прохолодною водою. В результаті ви отримаєте м'який відбілюючий ефект, шкіра стане гладкою і підтягнутою.

Маски з білої глини для обличчя рекомендується використовувати не частіше 1 разу на тиждень, протягом 2-3 місяців.
 

Біла глина (каолін). Протипоказання

Не можна наносити маски з білої глини на відкриті рани, свіжі подряпини і садна, щоб не викликати роздратування і запалення. При сухої і чутливої шкіри маски з глини потрібно змивати до засихання.
 
Відгуки покупців про товар 5 із 5

Наталья Борисовна

Северодонецк

06.07.2018

Текст
Всем довольна! Спасибо за оперативность и качественное обслуживание!

Светлана Васильевна

Киев

21.01.2017

Текст
Спасибо магазину, быстрая доставка, все хорошо упаковано, глина хорошая, делала зубную пасту, осталась довольна!

Белая глина(каолин)

Наталья

Одесса

04.01.2017

Текст
Глина очень чистая.Качество отличное.Хорошая упаковка. Спасибо.

Питання (1)
Надія

Чи можна Ваш продукт, а саме білу глину(Каолін) використовувати внутрішньо, а саме при гінекологічних захворюваннях?

Администратор
Для внутрішнього споживання глина "Каосорб" https://eco-lavka.ck.ua/pischevyie-dobavki/shrotyi/belaya-glina-kaosorb-200g.html
Відгуки (3)
Register to leave a review about the product and earn reward points!
Наталья Борисовна
Наталья Борисовна
06.07.2018
Всем довольна! Спасибо за оперативность и качественное обслуживание!
Светлана Васильевна
Светлана Васильевна
21.01.2017
Спасибо магазину, быстрая доставка, все хорошо упаковано, глина хорошая, делала зубную пасту, осталась довольна!
Наталья
Наталья
04.01.2017
Глина очень чистая.Качество отличное.Хорошая упаковка. Спасибо.
Похожие товары